logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wycieczki szkolne i obozy – Szkolniaki na Szlaki

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

Wycieczka szkolna przenosząca do przeszłości

Wycieczka szkolna po której z pewnością wrócimy przepełnieni wiedzą!

W Zatorlandzie spotkamy prehistoryczne dinozaury, staniemy oko w oko z ogromnymi owadami, ale spokojnie nie są one groźne. W Parku Mitologii przeniesiemy się do czasów starożytnych oraz udamy się w rejs tramwajem wodnym. Na koniec karuzele i szaleństwo na trampolinach.

ZATORLAND jest parkiem znajdującym się w miejscowości Zator pomiędzy Wadowicami a Oświęcimiem. W Zatorlandzie spotkamy się z niesamowitą prehistorią. Znajduje się tu największy w środkowej Europie Park Ruchomych Dinozaurów.

Zobaczymy tu ukryte w lesie, naturalnej wielkości dinozaury takie jak m.in.: największe roślinożerne Zauropody, do których należał ogromny Diplodok. Zobaczymy też latające Pterozaury oraz największą bestię czasów prehistorycznych, przerażającego T-Rexa. Nowością w parku jest największy na świecie Argentynozaur. Większość dinozaurów porusza się i wydaje przerażające dźwięki. Po przejściu pełnej emocji ścieżki edukacyjnej, zobaczymy też prawdziwy szkielet dinozaura.

Odwiedzimy też niezwykły Park Owadów gdzie spotkamy 16 eksponatów ogromnych rozmiarów, począwszy od ślicznej, pożytecznej biedronki skończywszy na obrzydliwym ruchomym karaluchu. Będziemy mogli również zobaczyć owady rzeczywistych rozmiarów zamieszkujące różne zakątki świata, takie jak przepiękne barwne motyle, chrząszcze czy też pająki.

Kolejną atrakcją którą będziemy mogli zobaczyć jest Park Mitologii, w którym będziemy mogli zapoznać się z mitycznymi postaciami. Spotkamy tu takie postacie jak: boskiej urody, zrodzoną z morskiej fali Afrodytę, władcę piekieł i ognia potężnego Hefajstosa, wszystko wiedzącą boginię mądrości Atenę czy samego ojca bogów Zeusa.

Po takim zastrzyku wiedzy przyrodniczo – historycznej, możemy skorzystać z wielu dobrodziejstw Lunaparku. Są tu m.in. szalone karuzele, dzięki którym w głowach zawiruje nam świat dookoła. Będziemy mieć niezapomnianą przejażdżkę diabelskim młynem czy oddamy się rozrywce wysokich lotów – dosłownie i w przenośni – skocznych trampolin i dmuchańców. Po atrakcjach pełnych wrażeń dla ducha i ciała, będzie na nas czekał gorący posiłek.

Wycieczka szkolna, którą mamy dla was do zaoferowania będzie wspaniałą i niesamowitą przygodą. Spędzony w Zatorlandzie dzień będzie niezwykły i każdy uczeń wróci do domu pełny niezapomnianych wrażeń.

Dla których klas jest ta wycieczka szkolna?

Wycieczka jest dedykowana uczniom młodszych klas ale może się też spodobać starszym uczniom. Tempo dostosowane do wszystkich, wspaniała zabawa i ciekawe przekazanie wiedzy dopasowane do wieku dzieci i młodzieży. Uczestnicy mogą spodziewać się świetnej zabawy i miłej odskoczni od szkoły.

Zobaczcie co nas czeka!

1 dzień
dzieci, młodzież
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  Data wyjazdu jest ustalana indywidualnie. Powyższa data obejmuje pierwszy możliwy  termin wyjazdowy dla tej wycieczki w danym roku kalendarzowym.

  9:00  dowolna szkoła w promieniu ok 120 km od Zatora

   

 • W co się ubrać?

  wygodny strój, wygodne buty, nakrycie głowy w słoneczną pogodę
 • Cena zawiera

  Przejazd Autokarem/Busem
  Wyżywienie wg programu
  opieka pilota
  bilety wstępów
 • Cena nie zawiera

  Napoje
  Opłaty Nieobowiązkowe
1

WYJAZD:

Z uczestnikami spotykamy się o godzinie ustalonej wcześniej koło szkoły lub w miejscu ustalonym z nauczycielem.
Zabieramy ze sobą napoje, przekąski, ewentualnie kanapki, wygodne ubranie i wygodne pełne buty. Pilot przywita grupę  i wyruszymy w podróż.  
Do Zatoru przyjedziemy około godziny 10:00.
2

PROGRAM: Zatorland

Po przejściu przez kasy zaczniemy wspaniałą zabawę.

Czeka nas całodzienna zabawa w parku, wizyta w trzech parkach tematycznych. Będziemy spacerować ścieżką dydaktyczną wśród dinozaurów rzeczywistych rozmiarów. Odkryjemy świat mitologii greckiej w Parku Mitologii oraz staniemy oko w oko z ogromnymi owadami.

Na koniec pobawimy się w lunaparku na karuzelach, zobaczymy seans w kinie 5D i wejdziemy do domu do góry nogami.

W trakcie pobytu w parku przerwa na lunch.

3

POWRÓT:

Wyjedziemy w drogę powrotną około godz. 16:00.
Na miejsce zbiórki wrócimy w godzinach popołudniowych.

Przeczytaj Przed Podróżą

WAŻNE DOKUMENTY - Prosimy o zapoznanie się z treścią umowy jaką podpisuje nauczyciel w imieniu rodziców. Szczególnie należy zwrócić uwagę na warunki płatności i rezygnacji z wycieczki. Zachęcamy do wykupienia ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji, szczegóły w ważnych dokumentach.
Organizator informuje, że cena wycieczki jest skalkulowana na 45 uczniów + 3 opiekunów (1/15 gratis) . Przy ilości większej lub mniejszej cena ustalana jest indywidualnie.
Maksymalna ilość uczestników w naszym największym autokarze jednopokładowym wynosi 66 miejsc dla uczestników( w tym nauczycieli). W przypadku takiej ilości dzieci, koszt wycieczki będzie dużo niższy. W przypadku kalkulacji wycieczki do 30 osób, koszt  będzie dużo wyższy, dlatego zachęcamy do łączenia klas.
Program i cena  jest przykładowa, nie stanowi oferty w  rozumieniu ustawy. Cena została policzona dla szkół w odległości do 120 km od Zatoru.  W zależności od terminu, liczebności grupy, odległości szkoły od atrakcji cena będzie różna. Szyjemy wycieczki na miarę potrzeb grupy. Możemy dodać/ująć każdą atrakcję czy ubezpieczenie i dopasować się do oczekiwań dzieci, nauczycieli i rodziców. Indywidualne propozycje zmian prosimy o wysłanie na maila biuro@rzemyktravel.pl. Przygotujemy bezpłatną kalkulację.
Wycieczki jednodniowe nie są imprezą turystyczną w rozumieniu ustawy o usługach turystycznych . Nie zostają zgłoszone do TFG i TFP ani nie obowiązują Ogólne Warunki Uczestnictwa.  

Cena zawiera:

przejazd autokarem, opiekę pilota, bilety wstępu do Zatorlandu zwiedzanie z edukatorem, rejs statkiem w Parku Mitologii, lunch

Opłaty dodatkowe dla chętnych :

Lunch w drodze powrotnej :
20-30 zł w zależności od menu
Ubezpieczenie :   Ergo ubezpieczenie grupowe /Koszty leczenia i transportu (z uwzględnieniem następstw chorób przewlekłych) 10 000 EUR / NNW 10 000 PLN / Koszty ratownictwa 5 000 EUR /Assistance Podstawowy:  1 zł / os
Allianz Globtrotter, ubezpieczenie od  kosztów rezygnacji ok. 5 % wartości wycieczki /os. 
System Słuchawkowy :  5 zł/ dziecko/ 1 dzień
Dzięki rozwojowi technologii mamy możliwość zaproponowania systemu słuchawkowego Tour Guide dla dzieci. Nie będzie problemu, że dzieci czegoś nie dosłyszą na wycieczce szkolnej ponieważ kontakt z pilotem/przewodnikiem będzie cały czas poprzez system słuchawkowy. Jest to również zabezpieczenie aby dzieci nie oddalały się, ponieważ jeśli uczestnik zbytnio oddali się od przewodnika traci się zasięg co jest wyraźnym sygnałem dla dziecka aby trzymało się blisko grupy.
Ilość słuchawek jest ograniczona dlatego prosimy o zgłaszanie chęci skorzystania z systemu podczas podpisania umowy.
You don't have permission to register