logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wycieczki szkolne i obozy – Szkolniaki na Szlaki

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl
top wycieczki szkolne jednodniowe

5 Top Wycieczek Szkolnych Jednodniowych

WYCIECZKI SZKOLNE JEDNODNIOWE

Wycieczka szkolna to, dla dziecka niesamowita przygoda. Dla rodzica natomiast to wielka niewiadoma, obawa o bezpieczeństwo i przede wszystkim stresująca sytuacja.
Dlatego, na dobry początek warto wysłać swoją pociechę na wycieczkę jednodniową.

Drodzy Rodzice i Nauczyciele, Wasze jak i Nasze dzieci – bo same jesteśmy mamami – wciąż poszukują dobrej zabawy i pragną poznawać świat.

A dzięki Naszym wycieczkom szkolnym, mają szansę zwiedzić i odkryć nowe miejsca a także zawiązać nowe przyjaźnie i zgromadzić bezcenne wspomnienia. Nasze wycieczki szkolne uczą, rozwijają ale też trenują samodzielność Waszych pociech.

Poznajcie atrakcyjne i tanie wycieczki szkolne, organizowane przez Nasze Biuro Podróży dla dzieci i młodzieży.

Przypominamy, że Nasze wycieczki szkolne po Polsce, opłacić możecie bonami 500+ do końca września 2022 roku.

Wycieczki szkolne, które przedstawiamy poniżej to sprawdzone bezpieczne pomysły na aktywny wypoczynek i bez wątpienia odskocznia od codziennej, szkolnej rutyny.

PARK ROZRYWKI ZATORLAND

Przenieś się do świata dinozaurów i zobacz, największego na świecie ruchomego dinozaura Argentynozaura który ma ponad 35 metrów długości.

Zawitaj do Parku Owadów – znajdziesz tam,  ścieżkę edukacyjną a na niej,  16 gigantycznych eksponatów. Dowiesz się jak,  zbudowane są skrzydła motyla czy odkryjesz hit sezonu, ruchomego karalucha. W Parku Mitologii na, własne oczy zobaczysz greckich bogów, herosów, bohaterów i mityczne stworzenia.

Z kolei Lunapark to, idealne miejsce na, relaks i świetną zabawę. Nie zabraknie atrakcji takich jak, karuzele, diabelski młyn, basen z łódkami, trampoliny czy dmuchane zamki. Taka wycieczka to niewątpliwie, niesamowita podróż w czasie i wspaniały pomysł, na szkolną wyprawę. Tu nie ma miejsca na nudę. Zobacz szczegóły wycieczki 

 

KRAKÓW

To miejsce które chyba wszyscy znamy i wskazane jest by choć raz w życiu zobaczyć. W Naszym programie wycieczki oprócz,  zwiedzania miasta, odkryjesz Muzeum Lotnictwa Polskiego i Zabytkową Kopalnię Soli w Wieliczce. W Ogrodzie Doświadczeń przekonasz się jaka,  siła drzemie w powietrzu i jak, wytrzymałe są plastikowe butelki. Wybierz zwiedzanie Krakowa szlakiem legend dzięki czemu odkryjesz jego najpiękniejsze atrakcje oraz zabytki. Poznaj słynne opowieści o Smoku Wawelskim który, zamieszkiwał Smoczą Jamę, Wandzie co Niemca nie chciała, Królu Kraku który to, założył miasto Gród Krakowski. Odwiedź wnętrza Zamku Królewskiego i Katedry Wawelskiej a, dowiesz się jak,  wyglądało życie na,  Dworze Królewskim – szczegóły oferty znajdziesz tutaj.

OGRODZIENIEC

Odwiedź ruiny zamku Ogrodzieniec i poznaj jego sekrety. Przenieś się do, czasów rycerzy i księżniczek. Na własne oczy zobacz gdzie, kręcone były słynne sceny do znanych filmów takich jak,  Janosik, Zemsta czy Wiedźmin produkcji Netflixa. Liczne atrakcje czekają także w Parku Miniatur. To właśnie tam, poznasz historię i zobaczysz w skali 1:25 jak, niegdyś wyglądały zamki i warownie jurajskie. Park Doświadczeń przeniesie Cię do,  świata eksperymentów i odkryć. Dom Legend i Strachów przestraszy Cię i przyprawi o ciarki na plecach. A tor saneczkowy i Park Linowy to z kolei, wyzwanie dla wszystkich odważnych i żądnych adrenaliny. W takim miejscu,  nie ma czasu na nudę – zobacz program wycieczki.

WROCŁAW

Miasto o pięknym rynku jest zadbane i przyjazne a, w 2016 roku wybrane zostało na, europejską stolicę kultury. Wrocław ma sporo do zaoferowania. Jedną z atrakcji,  jest najstarszy w Polsce ogród zoologiczny do, którego zapraszamy uczniów szkoły podstawowej i średniej. Na tej wycieczce szkolnej oprócz, zwiedzania miasta, zobaczycie bogatą kolekcję zwierząt oraz wspaniałe Afrykarium gdzie, w 21 akwariach i basenach mieszka 250 gatunków ryb – szczegóły oferty tutaj.

BESKID ŚLĄSKI

Wszystkich miłośników przyrody i górskich wycieczek, zapraszamy w piękne Beskidy. A co zobaczymy? Zawitamy do, Galerii Adama Małysza, zwiedzimy Muzeum Beskidzkie, a także przejedziemy przez tunel pod skocznią w Wiśle Malince. Poznamy bliżej otaczającą Nas przyrodę. Podczas takiej, wycieczki szkolnej klasa lub klasy będą mogły się zintegrować a, wszystko to, w otoczeniu pięknej przyrody – zobaczcie naszą propozycję.

Pamiętajcie, że dzięki Naszym wycieczkom szkolnym Wasze dzieci odwiedzą mnóstwo ciekawych miejsc, wypoczną, przeżyją masę emocji, a przede wszystkim zdobędą i poszerzą wiedzę o Polsce.

Oto dodatkowe inspiracje na wycieczki szkolne:

You don't have permission to register