logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wycieczki szkolne i obozy – Szkolniaki na Szlaki

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

Wycieczki szkolne w Polsce

zapłać bonem turystycznym !

Przez ostatnie dwa lata dzieciom zabrano możliwość uczestniczenia w wycieczkach szkolnych. Zamknięto w domach a zamiast spaceru w góry dzieci oglądały zdalnie niezwykłą naturę. Jak wiemy to nie to samo co prawdziwa wycieczka, wspólne noce i zabawa z rówieśnikami.  Każdy z nas – dorosłych kiedy przypomni sobie te wspaniałe chwile na zielonych szkołach czy wycieczkach szkolnych może śmiało powiedzieć że były wyjątkowe i niezapomniane.  Nie pozwólcie aby wasze dzieci kolejny rok straciły przed ekranem. Pomóżcie zbudować prawdziwe  relacje z rówieśnikami podczas przygód w górach czy w innych fantastycznych miejscach.

Proponujemy wycieczki jedno, dwu , trzy i kilkudniowe dla dzieci w każdym wieku. Program wycieczki dostosowany jest do umiejętności i wymagań klasy. Nasze wycieczki doskonale dopasujemy do budżetu klasowego, terminu oraz ilości osób. Co więcej  możemy dodać/ująć praktycznie wszystkie atrakcje turystyczne jakie są dostępne w Polsce, dlatego jeżeli nasze propozycje chcecie zmienić, coś dodać coś ująć nie ma problemu.  Jesteśmy jak pizza- dajemy ciasto(autokar, nocleg, wyżywienie, opieka pilota)  a to Wy decydujecie jak ma wyglądać wymarzona wycieczka.

Zobaczcie nasze propozycje:

 

 

You don't have permission to register