logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wycieczki szkolne i obozy – Szkolniaki na Szlaki

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

 

Wycieczka szkolna gdzie zobaczymy Niedzicę i Czorsztyn 2 dni

Koniecznie wyjedź z nami w malownicze Pieniny.

PIENINY to jeden z najbardziej uroczych zakątków Polski, słynie z niezwykłych walorów krajobrazowych. Tworzą łańcuch górski o długości ok. 35 km i szerokości do 6 km podzielony przełomami Dunajca na trzy części: Pieniny Spiskie, Środkowe i Małe. Przeżyjemy tutaj mnóstwo przygód pływając statkiem, zwiedzając elektrownię wodną, czy też wyjeżdżając kolejką na Palenicę. Ponad krętymi dolinami górskich rzek wznoszą się skaliste wapienne skały, nad którymi górują szczyty Trzech Koron i Sokolicy. Pieniny są piękne, malownicze, plastyczne. To ulubione miejsce całej rzeszy turystów.

Zobacz atrakcje zobaczymy na wycieczce szkolnej:

Rejs Statkiem Biała Dama po Jeziorze Czorsztyńskim. Podczas rejsu będziemy podziwiać okoliczne zabytki architektury jak i przyrody: Zamek Dunajec w Niedzicy, ruiny Zamku Wronin w Czorsztynie, Pieniński Park Narodowy.

Palenica to jedna z niewątpliwych atrakcji  Szczawnicy, wyjeżdżamy na szczyt czteroosobową  koleją krzesełkową. Po kilku minutach komfortowej jazdy znajdziemy się na Palenicy (722 m. npm).  Stąd rozpościerają się najpiękniejsze widoki na Pieniny z Trzema Koronami i Sokolicą, a przy dobrej pogodzie można zobaczyć Tatry.

Zamek Dunajec w Niedzicy to średniowieczna warownia, jeden z najładniejszych i najpiękniej położonych zamków w Polsce. Zwiedzimy zamek oraz wystawę „wozownia”. Zamek leży na obszarze Spisza, historycznego regionu rozciągającego się na  terenach Polski i Słowacji. Zamek został wzniesiony na początku XIV wieku a jego fundatorem był Kokosza Berzewiczy. Dodatkową atrakcją zwiedzania zamku są tarasy widokowe z których można podziwiać piękno okolicy.

ZAMEK CZORSZTYN, czyli jego ruiny królewskiego  znajdują się na szczycie wzniesienia, na lewym brzegu Dunajca. Zamek został objęty licznymi pracami archeologicznymi i architektonicznymi. Został ufundowany w 1307 roku przez konwent klarysek ze Starego Sącza. Stanowił on  własność królewską i pełnił funkcję obronną granicy oraz komory celnej.

 

 

 

Zakwaterowanie:

Hotel lub pensjonat **/*** klasy turystycznej w okolicach Krościenka, Czorsztyna lub Kacwina.  Pokoje 3-4 osobowe z łazienkami. Przykładowy pokój zobacz w galerii.

Dla których klas jest ta wycieczka szkolna?

Wycieczka jest z myślą o uczniach ze wszystkich klas. Tempo dostosowane do wszystkich, wspaniała zabawa i ciekawe przekazanie wiedzy dopasowane do wieku dzieci i młodzieży.  Uczestnicy mogą spodziewać się świetnej zabawy i miłej odskoczni od szkoły.

Oto krótkie filmy naszych atrakcji !

 

 

 

 

2 dni
dzieci, młodzież
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  Powyższe terminy obejmują cenę promocyjną. Pozostałe terminy dostępne  do potwierdzenia w cenie standardowej ok 330zł. 

  8:00  dowolna szkoła w promieniu ok 300 km od Niedzicy

   

 • W co się ubrać?

  Swobodna odzież, wygodne buty
 • Cena zawiera

  Ognisko
  Przejazd Autokarem/Busem
  śniadania i obiadokolacje
  TFP i TFG
  zakwaterowanie
  opieka pilota
 • Cena nie zawiera

  Bilety wstępów
1

DZIEŃ: Dębno, Palenica lub Trzy Korony

Wyjazd na wycieczkę rano, zabieramy ze sobą kanapki, wygodne buty i dobry humor. Jedziemy do Dębna Podhalańskiego, gdzie zwiedzimy XV wieczny kościółek św. Michała Archanioła, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
Następnie przejazd do Szczawnicy. Wyjazd/zjazd kolejką krzesełkową na szczyt Palenicy lub wejście i zejście. Podziwianie wspaniałej panoramy na okolicę. lub wejście na Trzy Korony Czas wolny w Krościenku .
Po zwiedzaniu pojedziemy się zakwaterować. Będziemy korzystać z  infrastruktury ośrodka. Zjemy obiadokolację i udamy się na spoczynek.  
2

DZIEŃ: Rejs statkiem, Czorsztyn i Niedzicia

Po śniadaniu udamy się na przystań, skąd wypłyniemy na rejs po Jeziorze Czorsztyńskim. Ze statku Harnaś będziemy podziwiać okoliczne zabytki architektury i przyrody a w szczególności Zamek Czorsztyn. Następnie zwiedzimy średniowieczną warownię Zamek Dunajec oraz wystawę "wozownia".
Wyjedziemy w drogę powrotną. Na trasie będzie możliwość postoju na posiłek (dodatkowo płatny).
Z wycieczki wrócimy w godzinach popołudniowych.  

Przeczytaj Przed Podróżą

Wycieczka jest z myślą o uczniach w każdym wieku.
Organizator informuje, że cena wycieczki jest skalkulowana na 45 uczniów + 3 opiekunów ( 1/15 gratis). Koszt dodatkowego opiekuna to 15 zł.  Przy ilości większej lub mniejszej dzieci cena ustalana jest indywidualnie.
Maksymalna ilość uczestników w naszym największym autokarze jednopokładowym wynosi 66 miejsc dla uczestników. W przypadku takiej ilości dzieci, koszt wycieczki będzie dużo niższy. W przypadku kalkulacji wycieczki do 30 osób, koszt  będzie dużo wyższy, dlatego zachęcamy do łączenia klas.
Program jest przykładowy, szyjemy wycieczki na miarę potrzeb grupy. Możemy dodać/ująć każdą atrakcję w okolicy, termin, wyżywienie i dopasować się do oczekiwań dzieci, nauczycieli i rodziców.  Indywidualne propozycje zmian prosimy o wysłanie na maila biuro@rzemyktravel.pl lub wypełnić   formularz obok.  Przygotujemy bezpłatną kalkulację.

Cena zawiera:

przejazd autokarem, opiekę pilota, 1 nocleg, 1 śniadanie, 1 obiadokolacja,  ognisko z pieczeniem kiełbasy

Dopłaty obowiązkowe:

Bilety wstępów:: Palenica wjazd/zjazd - 24 zł
Zamek Dunajec 19 zł, Zamek Czorsztyn 6 zł, rejs statkiem 24 zł,
Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie.
Cena wycieczki jest przykładowa, w zależności od wybranego  terminu, liczebności grupy oraz zakwaterowania wymaga potwierdzenia  ze strony organizatora.  Przykładowa cena dotyczy wyjazdu ze szkół położonych do 300 km od Niedzicy. Jeżeli szkoła leży dalej dokonamy rekalkulacji wycieczki. Prosimy o wysłanie zgłoszenia wycieczki do kalkulacji i wpisania miasta wyjazdu.  

Opłaty dodatkowe dla chętnych :

Lunch w drodze powrotnej :
20-30 zł w zależności od menu
Ubezpieczenie :
Ergo ubezpieczenie grupowe /Koszty leczenia i transportu (z uwzględnieniem następstw chorób przewlekłych) 10 000 EUR / NNW 10 000 PLN / Koszty ratownictwa 5 000 EUR /Assistance Podstawowy: 3 zł / os
Allianz Globtrotter, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji ok. 5 % wartości wycieczki /os (minimum 10 zł).
System słuchawkowy : 8 zł/ dziecko/ 2 dni
Dzięki rozwojowi technologii mamy możliwość zaproponowania systemu słuchawkowego Tour Guide dla dzieci. Nie będzie problemu, że dzieci czegoś nie dosłyszą na wycieczce szkolnej ponieważ kontakt z pilotem/przewodnikiem będzie cały czas poprzez system słuchawkowy. Jest to również zabezpieczenie aby dzieci nie oddalały się, ponieważ jeśli uczestnik zbytnio oddali się od przewodnika traci się zasięg co jest wyraźnym sygnałem dla dziecka aby trzymało się blisko grupy.
Ilość słuchawek jest ograniczona dlatego prosimy o zgłaszanie chęci skorzystania z systemu podczas podpisania umowy.
You don't have permission to register