logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wycieczki szkolne i obozy – Szkolniaki na Szlaki

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

Bajkowy Spektakl dla Dzieci w Lesie

Gdzie śpi Śpiąca Królewna? Czy Czerwony Kapturek trafi do chatki babci? Czy Baba Jaga mieszka w Domku na Kurzej Łapce?

 Odpowiedź znajdziesz w Zaczarowanym Lesie 

ZACZAROWANY LAS znajduje się w Piasku niedaleko Częstochowy. W tym magicznym lesie jedynymi użytkownikami dróg są kury, gęsi i kaczki a dzieci będą miały niepowtarzalną okazję spotkać m. in. Czerwonego Kapturka, wilka, Babę Jagę czy Jasia i Małgosię. Znajduje się tam również najprawdziwsza chatka Baby Jagi, do której może będzie można wejść ukradkiem jak wiedźma nie będzie patrzeć? Jest to wyjątkowa wycieczka  szkolna dla dzieci.

Udział w fantastycznym spektaklu plenerowym pozwoli dzieciom nie tylko na świetną zabawę – dzieciaki muszą same odnaleźć w lesie swoich ulubionych baśniowych bohaterów – ale także na oddech od urządzeń elektronicznych oraz aktywność na świeżym powietrzu i kontakt z przyrodą. Do zaczarowanego lasu zawiozą nas tramwaje konne, a w spektaklu w lesie zagrają prawdziwi aktorzy z Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie. Nie zabraknie czasu na ciepłą kiełbaskę z grilla i herbatkę. Przewidziano również dyskotekę, animacje i inne zabawy na polanie.

Wycieczka szkolna  jednodniowa przystosowana dla młodszych dzieci. Za wycieczkę w całości można zapłacić bonem turystycznym 500+.

 

1 dzień
młodsze dzieci
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  Pozostałe terminy dostępne na zapytanie.

  8:00 wyjazd spod szkoły w promieniu do ok 80 km od Janowa za Starą Wsią

   

 • W co się ubrać?

  Swobodna, wygodna odzież sportowa, czapka i lekka kurtka, parasol
 • Cena zawiera

  Przejazd Autokarem/Busem
  Wyżywienie wg programu
  opieka pilota
  bilety wstępów
 • Cena nie zawiera

1

Wyjazd

Z naszymi milusińskimi spotykamy się w miejscu i o godzinie ustalonej  z nauczycielem. Zabieramy ze sobą wygodne obuwie i ewentualnie coś przeciwdeszczowego.  
Pilot przywita grupę  i wyruszymy w podróż.
2

Piasek Zaczarowany Las

Przejazd do wsi Piasek. Do lasu przejedziemy "tramwajami konnymi", po drodze zobaczymy Dom Baby Jagi, porozmawiamy z Jasiem i Małgosią i Czerwonym Kapturkiem, usłyszymy wycie wilka i może zobaczymy niedźwiedzia. Zobaczymy czy Śpiąca Królewna chrapie kiedy śpi? Na zakończenie odbędzie się grill na leśnej polanie. Kiełbaska, pieczywo i  herbata  dla dzieci zawarta jest w cenie. Następnie wrócimy powozami do Chaty nad Wsią gdzie na świeżym powietrzu będzie czas na gry i zabawy na polanie. Nie zabranie również czasu na dzikie pląsy podczas dyskoteki zorganizowanej w pobliskiej kantynie.  Na terenie Chaty nad Wsią znajduje się również sklepik ze smakołykami dla dzieci.
3

Powrót

Wyjazd  około godz. 14:00. Czas przejazdu do Katowic: ok.1,5 godz., czas przejazdu do Krakowa: ok. 2,5 godz.

Przeczytaj Przed Podróżą

WAŻNE DOKUMENTY - Prosimy o zapoznanie się z treścią umów jakie podpisuje nauczyciel w imieniu rodziców. Szczególnie należy zwrócić uwagę na warunki płatności i rezygnacji z wycieczki. Zachęcamy do wykupienia ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji, szczegóły w ważnych dokumentach.
Wycieczka jest dedykowana uczniom młodszych klas.
Organizator informuje, że cena wycieczki jest skalkulowana na 45 uczniów + 3 opiekunów (1/15 gratis) . Przy ilości większej lub mniejszej cena ustalana jest indywidualnie.
Maksymalna ilość uczestników w naszym największym autokarze jednopokładowym wynosi 66  miejsca dla uczestników(w tym nauczycieli). W przypadku takiej ilości dzieci, koszt wycieczki będzie dużo niższy. W przypadku kalkulacji wycieczki do 30 osób, koszt  będzie dużo wyższy, dlatego zachęcamy do łączenia klas.
Program oraz cena  jest przykładowa i nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy. Kalkulacja zakłada że szkoła znajduje się w promieniu do 80 km od Janowa. W zależności od miejsca wyjazdu, terminu oraz liczebności grupy cena będzie inna. Szyjemy wycieczki na miarę potrzeb grupy. Możemy dodać/ująć każdą atrakcję czy wyżywienie i dopasować się do oczekiwań dzieci, nauczycieli i rodziców. Indywidualne propozycje zmian prosimy o wysłanie na maila biuro@rzemyktravel.pl. Przygotujemy bezpłatną kalkulację.
Wycieczki jednodniowe nie są imprezą turystyczną w rozumieniu ustawy o usługach turystycznych. Nie zostają zgłoszone do TFG i TFP ani nie obowiązują Ogólne Warunki Uczestnictwa.    

Cena zawiera:

  Przejazd autokarem, bilety wstępów, opiekę pilota, grill z kiełbaskami, dyskotekę

Opłaty nieobowiązkowe:

brak    
You don't have permission to register