logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wycieczki szkolne i obozy – Szkolniaki na Szlaki

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

Wycieczka szkolna do Zakopanego 1 dzień

Dolina Kościeliska i kąpiel w Termach Chochołowskich

 Idealne połączenie, prawda?

Spacer na łonie natury, pełen ciekawych jaskiń i górskich widoków potrafi zmęczyć nawet  pełne energii dzieciaki. Świetnym rozwiązaniem będzie relaks w basenie czy solance  po intensywnym spacerze. 

DOLINA KOŚCIELISKA – bez wątpienia jest jedną z piękniejszych tatrzańskich dolin, gdzie pełno jest atrakcji przyrodniczych. Odbija od niej wiele atrakcyjnych szlaków m.in. na Czerwone Wierchy, do wąwozu Kraków wraz ze Smoczą Jamą, do Jaskini Mroźnej, Jaskinia Mylnej oraz wiele innych. Warto zboczyć z głównego szlaku i wybrać jeden z nich. Wzdłuż głównego szlaku, płynie wspaniały górski strumień kościeliski, jego szum jest bardzo przyjemny dla ucha. Ciekawość dzieci na pewno wzbudzi wiele małych jaskiń wyżłobionych przez wodę.  Uczestników wycieczki czeka przyjemny spacer do schroniska na Hali Ornak w pięknym otoczeniu, po praktycznie płaskiej trasie z niewielkim nachyleniem terenu.

TERMY CHOCHOŁOWSKIE – jedne najnowocześniejszych na Podhalu. Dla dzieci i młodzieży w termach są strefy zabawy ze zjeżdżalniami, wodnym placem zabaw, rwącą rzeką i morską falą. Oprócz basenów rekreacyjnych, można skorzystać z kąpieli solankowych, które korzystnie wpływają na skórę, układ krwionośny oraz na stawy, a także pomagają w leczeniu miażdżycy, cukrzycy i problemów reumatycznych.

Dla kogo jest ta wycieczka?

Wycieczka na jeden dzień dla aktywnych, dzieci i młodzieży szkolnej. Wycieczka do późnych godzin wieczornych.

 

1 dzień
dzieci, młodzież
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  Data wyjazdu jest ustalana indywidualnie. Powyższa data obejmuje pierwszy możliwy  termin wyjazdowy dla tej wycieczki w danym roku szkolnym.

  8:00 wyjazd spod szkoły w promieniu 120 km od Zakopanego

 • W co się ubrać?

  Swobodna, wygodna odzież sportowa, coś przeciwdeszczowego, strój kąpielowy, ręcznik, klapki
 • Cena zawiera

  Przejazd Autokarem/Busem
  opieka pilota
  bilety wstępów
 • Cena nie zawiera

  Napoje
  Opłaty Nieobowiązkowe
1

Wyjazd:

Z uczestnikami spotykamy pod szkołą  o ustalonej wcześniej  godzinie. Zabieramy ze sobą wygodne, sportowe obuwie i ewentualnie coś przeciwdeszczowego. Koniecznie stroje kąpielowe, ręczniki, klapki. Dla głodomorów  duży zapas zdrowych przekąsek i  wody ponieważ wycieczka będzie długa i bardzo aktywna. Pilot przywita grupę  i wyruszymy w podróż. W czasie przejazdu odbędą się konkursy i zabawy.  
2

Spacer i Relaks : Dolina Kościeliska i Termy Chochołowskie

Przyjazd do Kościeliska, około 10.00. Trzy godzinny spacer Doliną Kościeliską. Szlak zielony prowadzący przez Dolinę Kościeliską do schroniska Ornak. Trasa nasłoneczniona, płaska, z niewielkimi nachyleniami terenu, ścieżka szeroka, długość - ok. 6 km w jedną stronę. W schronisku przerwa na odpoczynek.  Powrót do autokaru. W drodze do Chochołowa przerwa na lunch ( dod. płatny)
Wstęp do term, 3 godzinny pobyt w strefie basenowo – leczniczej. Szaleństwo na terenie Parku wodnego.
3

Powrót :

Wyjazd w drogę powrotną około godziny 18:00. Czas przejazdu: do Krakowa ok. 2,5 godz., do Katowic 4 godziny

Przeczytaj Przed Podróżą

Wycieczka jest dedykowana uczniom w każdym wieku.
Organizator informuje, że cena wycieczki jest skalkulowana na 45 uczniów + 3 opiekunów ( 1/15 gratis) . Przy ilości większej lub mniejszej cena ustalana jest indywidualnie.

Termin wycieczki ustalany jest indywidualnie z grupą.

Cena wycieczki jest przykładowa, a opis przykładowego programu i ceny nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy .

Maksymalna ilość uczestników w naszym największym autokarze jednopokładowym wynosi 66 miejsc dla uczestników ( w tym nauczycieli ). W przypadku takiej ilości dzieci, koszt wycieczki będzie dużo niższy jednak z uwagi na dużą liczebność grupy wymagany będzie zakup systemu audioguide w cenie 5 zł. W przypadku kalkulacji wycieczki do 30 osób, koszt  będzie dużo wyższy, dlatego zachęcamy do łączenia klas.
Program jest przykładowy, szyjemy wycieczki na miarę potrzeb grupy. Możemy dodać/ująć każdą atrakcję Krakowa czy wyżywienie i dopasować się do oczekiwań dzieci, nauczycieli i rodziców.  Indywidualne propozycje zmian prosimy o wysłanie na maila biuro@rzemyktravel.pl. Przygotujemy bezpłatną kalkulację.
Wycieczki jednodniowe nie są imprezą turystyczną w rozumieniu ustawy o usługach turystycznych . Nie zostają zgłoszone do TFG i TFP ani nie obowiązują Ogólne Warunki Uczestnictwa.

Cena zawiera:

przejazd autokarem, opiekę pilota, wejście do basenów 3h, spacer z przewodnikiem po Dolinie Kościeliskiej

Opłaty dodatkowe dla chętnych :

Lunch w drodze powrotnej :
20-30 zł w zależności od menu
Ubezpieczenie :   Ergo ubezpieczenie grupowe /Koszty leczenia i transportu (z uwzględnieniem następstw chorób przewlekłych) 10 000 EUR / NNW 10 000 PLN / Koszty ratownictwa 5 000 EUR /Assistance Podstawowy:  1 zł / os
Allianz Globtrotter, ubezpieczenie od  kosztów rezygnacji ok. 5 % wartości wycieczki /os. 
System Słuchawkowy :  5 zł/ dziecko/ 1 dzień
Dzięki rozwojowi technologii mamy możliwość zaproponowania systemu słuchawkowego Tour Guide dla dzieci. Nie będzie problemu, że dzieci czegoś nie dosłyszą na wycieczce szkolnej ponieważ kontakt z pilotem/przewodnikiem będzie cały czas poprzez system słuchawkowy. Jest to również zabezpieczenie aby dzieci nie oddalały się, ponieważ jeśli uczestnik zbytnio oddali się od przewodnika traci się zasięg co jest wyraźnym sygnałem dla dziecka aby trzymało się blisko grupy.
Ilość słuchawek jest ograniczona dlatego prosimy o zgłaszanie chęci skorzystania z systemu podczas podpisania umowy.
You don't have permission to register