logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wycieczki szkolne i obozy – Szkolniaki na Szlaki

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

Zakopane – wycieczka szkolna w góry dla każdego

Piękne widoki i wszechobecne góralskie tradycje

Wycieczka szkolna do „zimowej stolicy Polski”. Wspaniały górski klimat przyciąga każdego do tej wspaniałej miejscowości, zimą zakopanej przez śnieg. Czy od tego pochodzi nazwa Zakopane? Otóż nie a jeśli chcecie się tego dowiedzieć to koniecznie jedźcie z nami.

ZAKOPANE jest miastem, które rozwinęło się jako osada pasterska w XVI wieku. Później narodziła się tutaj polska turystyka górska. Dawniej zjeżdżała się tutaj okoliczna elita i wybierała się na wycieczki górskie. Dzisiaj Tatry są łatwiej dostępne i z Zakopanego prowadzi wiele szlaków o różnym poziomie trudności – dla każdego.

Na deptaku – Krupówkach, wśród licznych barów, pubów, zajazdów, restauracji i sklepów spotykają się goście z całego świata. Jest to najpopularniejsza ulica Zakopanego, gdzie można znaleźć wszystko czego potrzeba. O każdej porze panuje tu gwar i Krupówki cały czas tętnią życiem.  Wśród zabudowy otaczającej ulicę można odnaleźć niezwykłą różnorodność stylów architektury. Przede wszystkim najpopularniejsza jest architektura góralska. Piękne drewniane wille i domki ze spadzistymi dachami urzekają swoją urodą. Taki styl budowy nie jest przypadkowy ze względu na położenie miasta. Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego, dowiesz się tego na naszej wycieczce.

 

GUBAŁÓWKA prawdopodobnie jest to jedna z najbardziej popularnych atrakcji w mieście. Ze względu na fakt, że na samą górę wyjeżdża kolej linowo – terenowa to jest osiągalna dla każdego. Bez wysiłku będziemy mogli dotrzeć na szczyt i oglądać wspaniałe, zapierające dech w piersiach widoki. Na szczycie znajduje się zjeżdżalnia grawitacyjna (1 zjazd to koszt 9 zł), punkty handlowe gdzie będziemy mogli kupić pamiątki, bar i restauracja. Udamy się też na spacer na pobliski Butorowy Wierch a po powrocie na Gubałówkę zjedziemy kolejką w dół.

Dla których klas jest ta wycieczka szkolna?

Wycieczka jest dedykowana uczniom ze wszystkich klas. Tempo dostosowane do wszystkich, wspaniała zabawa i ciekawe przekazanie wiedzy dopasowane do wieku dzieci i młodzieży.  Uczestnicy mogą spodziewać się świetnej zabawy i miłej odskoczni od szkoły.

Zobaczcie co nas czeka!

1 dzień
dzieci, młodzież
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  Data wyjazdu jest ustalana indywidualnie. Powyższa data obejmuje pierwszy możliwy  termin wyjazdowy dla tej wycieczki w danym roku kalendarzowym.

  8:00  dowolna szkoła w promieniu ok 120 km od Zakopanego

   

 • W co się ubrać?

  Swobodna odzież, sportowe buty, kurtka z kapucą
 • Cena zawiera

  Przejazd Autokarem/Busem
  opieka pilota
  bilety wstępów
 • Cena nie zawiera

  Napoje
  Opłaty Nieobowiązkowe
1

WYJAZD:

Z uczestnikami spotykamy się o godzinie 8:00 koło szkoły lub w miejscu ustalonym z nauczycielem.
Zabieramy ze sobą napoje, przekąski, ewentualnie kanapki, sportowe wygodne obuwie oraz wygodne ubranie odpowiednie do pogody. Pilot przywita grupę wyruszymy w podróż.
Do Zakopanego przyjedziemy około godziny 10:00-11:00 ( przy szacowanym wyjeździe z okolic Krakowa).
2

PROGRAM: ZAKOPANE – KRUPÓWKI - GUBAŁÓWKA - BUTOROWY WIERCH

Wysiadamy w centrum.
Naszą przygodę zaczniemy od wyjazdu kolejką lub spaceru na Gubałówkę (w zależności od kondycji grupy).
Na górze będziemy mieć trochę czasu na zakupy pamiątek, oglądanie widoków i robienie zdjęć. Wybierzemy się na spacer na Butorowy Wierch następnie wrócimy na Gubałówkę i zjedziemy kolejką na dół.
Pójdziemy na spacer po Krupówkach i zwiedzimy miasto z pilotem, m.in. skocznię narciarską. Po zwiedzaniu będzie czas na lunch (płatny dodatkowo), zdjęcia i drobne zakupy.
3

POWRÓT:

Wyjedziemy w drogę powrotną około godz. 16:00-17:00.
Na miejsce zbiórki wrócimy około 18:00 - 19:00

Przeczytaj Przed Podróżą

Wycieczka jest dedykowana uczniom w każdym wieku.
Organizator informuje, że cena wycieczki jest skalkulowana na 45 uczniów + 3 opiekunów ( 1/15 gratis) . Przy ilości większej lub mniejszej cena ustalana jest indywidualnie.
Maksymalna ilość uczestników w naszym największym autokarze jednopokładowym wynosi 66 miejsc dla uczestników ( w tym nauczycieli). W przypadku takiej ilości dzieci, koszt wycieczki będzie dużo niższy. W przypadku kalkulacji wycieczki do 30 osób, koszt  będzie dużo wyższy, dlatego zachęcamy do łączenia klas.
Program i cena jest przykładowa, szyjemy wycieczki na miarę potrzeb grupy. Opis wycieczki nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy . Możemy dodać/ująć każdą atrakcję Zakopanego lub okolic czy wyżywienie i dopasować się do oczekiwań dzieci, nauczycieli i rodziców. Możemy również na życzenie dodać wędrówkę górską zamiast zwiedzania miasta. Indywidualne propozycje zmian prosimy o wysłanie na maila biuro@rzemyktravel.pl. Przygotujemy bezpłatną kalkulację.
Wycieczki jednodniowe nie są imprezą turystyczną w rozumieniu ustawy o usługach turystycznych . Nie zostają zgłoszone do TFG i TFP ani nie obowiązują Ogólne Warunki Uczestnictwa.
 

Cena zawiera:

przejazd autokarem, opiekę pilota,  zjazd z Gubałówki

Opłaty dodatkowe dla chętnych :

 
Lunch :  20-30 zł w zależności od menu
Ubezpieczenie :   Ergo ubezpieczenie grupowe /Koszty leczenia i transportu (z uwzględnieniem następstw chorób przewlekłych) 10 000 EUR / NNW 10 000 PLN / Koszty ratownictwa 5 000 EUR /Assistance Podstawowy:  1 zł / os
Allianz Globtrotter, ubezpieczenie od  kosztów rezygnacji ok. 5 % wartości wycieczki /os. 
System Słuchawkowy :  5 zł/ dziecko/ 1 dzień
Dzięki rozwojowi technologii mamy możliwość zaproponowania systemu słuchawkowego Tour Guide dla dzieci. Nie będzie problemu, że dzieci czegoś nie dosłyszą na wycieczce szkolnej ponieważ kontakt z pilotem/przewodnikiem będzie cały czas poprzez system słuchawkowy. Jest to również zabezpieczenie aby dzieci nie oddalały się, ponieważ jeśli uczestnik zbytnio oddali się od przewodnika traci się zasięg co jest wyraźnym sygnałem dla dziecka aby trzymało się blisko grupy.
Ilość słuchawek jest ograniczona dlatego prosimy o zgłaszanie chęci skorzystania z systemu podczas podpisania umowy.
You don't have permission to register