logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wycieczki szkolne i obozy – Szkolniaki na Szlaki

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

Wycieczka szkolna do Wrocławia     

Zwiedzaj  Wrocław  Śladami Krasnoludków!

Wycieczka szkolna do Wrocławia Śladami Krasnoludków, wizyta w fantastycznym ZOO z Afrykarium. Wrocław to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Jego symbolem są krasnale, których ciągle przybywa a spotkać je można wszędzie oraz mosty których jest najwięcej w Polsce. Koniecznie trzeba tu przyjechać i sprawdzić ile krasnali uda się odnaleźć. Wrocław słynie również z pięknego zoo. To świetna okazja, żeby zobaczyć Afrykarium – jedyne takie w Polsce Oceanarium, gdzie przechodząc tunelem można poczuć się jak głęboko pod wodą oraz zobaczyć z bliska gatunki zwierząt z całego świata.

Dla kogo jest ta wycieczka?

Wycieczka  dla dzieci i młodzieży. Pilot dostosuje tempo zwiedzania do wszystkich uczestników. Śpiewanie piosenek podczas jazdy i moc atrakcji. Dzieciaki z pewnością docenią jeden z najpiękniejszych ogrodów zoologicznych w Polsce a dorośli podczas spaceru po mieście zachwycą się jego pięknem. Podczas wycieczki szkolnej  będzie świetna zabawa –  poszukiwanie krasnoludków, które we Wrocławiu są wszechobecne.

 

 

1 dzień
dzieci
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  Data wyjazdu jest ustalana indywidualnie. Powyższa data obejmuje pierwszy możliwy  termin wyjazdowy dla tej wycieczki w danym roku kalendarzowym.

  7:30 wyjazd spod szkoły w promieniu do 200 km od Wrocławia

 • W co się ubrać?

  Swobodna, wygodna odzież sportowa, czapka i lekka kurtka, parasol
 • Cena zawiera

  Przejazd Autokarem/Busem
  opieka pilota
  bilety wstępów
 • Cena nie zawiera

  Opłaty Nieobowiązkowe
1

WYJAZD :

Z uczestnikami  spotykamy się pod szkołą  o ustalonej godzinie. Zabieramy ze sobą wygodne buty, wodę i nakrycie przeciwdeszczowe. Pilot przywita grupę i wyruszymy na niezapomnianą przygodę.  
2

Zwiedzanie Wrocław, zoo

Przyjazd do Wrocławia ok 10.00- 11.00.  Wizyta w najstarszym ogrodzie zoologicznym w Polsce, posiadającym najbogatszą kolekcję zwierząt. Żyje tu około 14 tysięcy zwierząt. Największą atrakcją to Afrykarium, oceanarium wyjątkowe w skali światowej, prezentujące wyłącznie gatunki zamieszkujące Czarny Ląd - od plaży Morza Czerwonego po dżunglę Kongo. Niesamowite wrażanie podczas zwiedzania  podwodnego tunelu.
Następnie rejs statkiem do Ostrowa Tumskiego. Stamtąd spacerkiem przejdziemy  na rynek we Wrocławiu. Zobaczymy m.in. Rynek i Ratusz, Plac Solny, Pałac Królewski, Operę Wrocławską, Wzgórze Liebicha, Promenada Staromiejska, Zakład Narodowy im. Ossolińskich, Kościół im. Jezus. Podczas spaceru zabawimy się w detektywów! Będziemy szukać krasnali umieszczonych w różnych miejscach. Kto znajdzie najwięcej krasnali i powtórzy ich imiona otrzyma małą niespodziankę.  
3

POWRÓT :

Wyjazd w drogę powrotną około 17:00, przyjazd z wycieczki  w godzinach wieczornych.

Przeczytaj Przed Podróżą

WAŻNE DOKUMENTY - Prosimy o zapoznanie się z treścią umów jakie podpisuje nauczyciel w imieniu rodziców. Szczególnie należy zwrócić uwagę na warunki płatności i rezygnacji z wycieczki. Zachęcamy do wykupienia ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji, szczegóły w ważnych dokumentach.     Wycieczka jest dedykowana uczniom w każdym wieku.
Organizator informuje, że cena wycieczki jest skalkulowana na 45 uczniów + 3 opiekunów ( 1/15 gratis) . Przy ilości większej lub mniejszej cena ustalana jest indywidualnie.
Maksymalna ilość uczestników w naszym największym autokarze jednopokładowym wynosi 66 miejsc dla uczestników( w tym nauczycieli). W przypadku takiej ilości dzieci, koszt wycieczki będzie dużo niższy. W przypadku kalkulacji wycieczki do 30 osób, koszt  będzie dużo wyższy, dlatego zachęcamy do łączenia klas.
Program i cena  jest przykładowa dla szkół w promieniu 300 km od Wrocławia i nie jest ofertą w rozumieniu ustawy. W zależności od terminu, wybranych atrakcji cena może ulec zmianie. Szyjemy wycieczki na miarę potrzeb grupy. Możemy dodać/ująć każdą atrakcję Jury czy wyżywienie i dopasować się do oczekiwań dzieci, nauczycieli i rodziców.  Indywidualne propozycje zmian prosimy o wysłanie na maila biuro@rzemyktravel.pl. Przygotujemy bezpłatną kalkulację.
Wycieczki jednodniowe nie są imprezą turystyczną w rozumieniu ustawy o usługach turystycznych . Nie zostają zgłoszone do TFG ani nie obowiązują Ogólne Warunki Uczestnictwa.    

Cena zawiera:

przejazd autokarem, opiekę pilota, bilet wstępu do ZOO

Opłaty dodatkowe dla chętnych :

Lunch  : 20-30 zł w zależności od menu
Ubezpieczenie :   Ergo ubezpieczenie grupowe /Koszty leczenia i transportu (z uwzględnieniem następstw chorób przewlekłych) 10 000 EUR / NNW 10 000 PLN / Koszty ratownictwa 5 000 EUR /Assistance Podstawowy:  1 zł / os
Allianz Globtrotter, ubezpieczenie od  kosztów rezygnacji ok. 5 % wartości wycieczki /os. 
System Słuchawkowy :  5 zł/ dziecko
Dzięki rozwojowi technologii mamy możliwość zaproponowania systemu słuchawkowego Tour Guide dla dzieci. Nie będzie problemu, że dzieci czegoś nie dosłyszą na wycieczce szkolnej ponieważ kontakt z pilotem/przewodnikiem będzie cały czas poprzez system słuchawkowy. Jest to również zabezpieczenie aby dzieci nie oddalały się, ponieważ jeśli uczestnik zbytnio oddali się od przewodnika traci się zasięg co jest wyraźnym sygnałem dla dziecka aby trzymało się blisko grupy.
Ilość słuchawek jest ograniczona dlatego prosimy o zgłaszanie chęci skorzystania z systemu podczas podpisania umowy.
You don't have permission to register