logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wycieczki szkolne i obozy – Szkolniaki na Szlaki

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

Podróż w czasie do Westernowej Ameryki !

Poczuj magię świata zachodu ! Biegające konie, latające lasso i strzelanie z łuku . Pokazy kaskaderskie i wiele wiele więcej.

Odwiedź z nami Dziki Zachód w Żorach !

TWINPIGS to miasteczko rodem z dzikiego zachodu. Czy mieliście kiedyś amerykański sen? W tym parku sen się spełni. W ośmiu parkach tematycznych może braknąć dnia na zabawę, znajdziecie tu park linowy, mini zoo, karuzele strzelnice i kino 5D, a wspaniałe kaskaderskie pokazy przeniosą was na prawdziwy dziki zachód. Znajdują się tu także Hawaje, Las Vegas, Meksyk i wiele innych stref i rozrywek. Czeka was niesamowity dzień pełen przygód.

Dla kogo najlepsza będzie ta  wycieczka?

Jednodniowa wycieczka szkolna dla dzieci młodszych, młodzież zapraszamy do większych Parków np. do Energylandii. 

 

 

 

1 dzień
młodsze dzieci
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  Data wyjazdu jest ustalana indywidualnie. Powyższa data obejmuje pierwszy możliwy  termin wyjazdowy dla tej wycieczki w danym roku szkolnym.

  8.00 wyjazd spod szkoły w promieniu do 100 km od Żor

   

   

 • W co się ubrać?

  Swobodna, wygodna odzież sportowa, czapka i lekka kurtka, parasol
 • Cena zawiera

  Animacje w czasie podróży
  Przejazd Autokarem/Busem
  opieka pilota
  bilety wstępów
 • Cena nie zawiera

  Napoje
  Opłaty Nieobowiązkowe
1

Wyjazd:

Z uczestnikami  spotykamy się w miejscu i o godzinie ustalonej z nauczycielem. Zabieramy ze sobą wygodne obuwie i ewentualnie coś przeciwdeszczowego. Pilot przywita grupę  i wyruszymy w podróż.
2

Twinpigs: Dziki Zachód

Przyjazd do Żor, ok 10:00 wstęp do parku, całodzienna zabawa w parku.  
TWINPIGS to ponad 50 niesamowitych atrakcji: karuzele, strzelnice, kina 5D, małe zoo, park linowy, a także pokazy kaskaderskie rodem z Dzikiego Zachodu i wiele innych.
   
3

Powrót :

Wyjazd w drogę powrotną około godz. 17.00, czas podróży  do Katowic: 1 godz.  

Przeczytaj Przed Podróżą

Wycieczka jest dedykowana uczniom młodszych klas.
Organizator informuje, że cena wycieczki jest skalkulowana na 45 uczniów + 3 opiekunów ( 1/15 gratis) . Przy ilości większej lub mniejszej cena ustalana jest indywidualnie.

Termin wycieczki ustalany jest indywidualnie z grupą.

Cena wycieczki jest przykładowa, a opis przykładowego programu i ceny nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy .

Maksymalna ilość uczestników w naszym największym autokarze jednopokładowym wynosi 63 miejsc dla uczestników + 4 nauczycieli. W przypadku takiej ilości dzieci, koszt wycieczki będzie dużo niższy jednak z uwagi na dużą liczebność grupy wymagany będzie zakup systemu audioguide w cenie 5 zł. W przypadku kalkulacji wycieczki do 30 osób, koszt  będzie dużo wyższy, dlatego zachęcamy do łączenia klas.
Program jest przykładowy, szyjemy wycieczki na miarę potrzeb grupy. Możemy dodać/ująć każdą atrakcję w okolicy Żor czy wyżywienie i dopasować się do oczekiwań dzieci, nauczycieli i rodziców.  Indywidualne propozycje zmian prosimy o wysłanie na maila biuro@rzemyktravel.pl. Przygotujemy bezpłatną kalkulację.
Wycieczki jednodniowe nie są imprezą turystyczną w rozumieniu ustawy o usługach turystycznych . Nie zostają zgłoszone do TFG i TFP ani nie obowiązują Ogólne Warunki Uczestnictwa.

Cena zawiera:

całodzienny bilet wstępu do Parku, przejazd autokarem, opiekę pilota

Opłaty dodatkowe dla chętnych :

Lunch w drodze powrotnej lub ognisko w Twinpigs :
20-30 zł w zależności od menu
Ubezpieczenie :   Ergo ubezpieczenie grupowe /Koszty leczenia i transportu (z uwzględnieniem następstw chorób przewlekłych) 10 000 EUR / NNW 10 000 PLN / Koszty ratownictwa 5 000 EUR /Assistance Podstawowy:  1 zł / os
Allianz Globtrotter, ubezpieczenie od  kosztów rezygnacji ok. 5 % wartości wycieczki /os. 
System Słuchawkowy :  5 zł/ dziecko/ 1 dzień
Dzięki rozwojowi technologii mamy możliwość zaproponowania systemu słuchawkowego Tour Guide dla dzieci. Nie będzie problemu, że dzieci czegoś nie dosłyszą na wycieczce szkolnej ponieważ kontakt z pilotem/przewodnikiem będzie cały czas poprzez system słuchawkowy. Jest to również zabezpieczenie aby dzieci nie oddalały się, ponieważ jeśli uczestnik zbytnio oddali się od przewodnika traci się zasięg co jest wyraźnym sygnałem dla dziecka aby trzymało się blisko grupy.
Ilość słuchawek jest ograniczona dlatego prosimy o zgłaszanie chęci skorzystania z systemu podczas podpisania umowy.
You don't have permission to register