logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wycieczki szkolne i obozy – Szkolniaki na Szlaki

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

Wycieczka szkolna do Warszawy to kierunek „obowiązkowy”.

Stolica czeka na żądnych wiedzy młodych ludzi.

 

Każdy uczeń powinien poznać stolicę swojego Państwa. Starówka, Zamek Królewski, Łazienki czy też Warszawska Syrenka to tylko niewielka część atrakcji, jakie czekają na nas w tym ogromnym mieście. Godnym uwagi jest fakt, że oprócz krótkiego zwiedzania Warszawy, czeka nas niezapomniana podróż do świata nauki, eksperymentów i obserwacji w centrum nauki Kopernik.

WARSZAWA – stolica Polski i największe miasto, centrum wydarzeń gospodarczych, politycznych i kulturalnych. Symbolem miasta jest widniejąca w jej herbie Syrenka. Warszawa to tętniąca życiem metropolia i jednocześnie miasto o niepowtarzalnej historii. Miasto, w którym 1/4 obszaru zajmują tereny zielone a obok nich kontrastujące wysokie drapacze chmur. . Wybierzcie się z nami na wycieczkę szkolną ! Poczujcie niesamowity klimat wielkiego miasta w ulubionym gronie kolegów i koleżanek z klasy oraz przeżyjcie niezapomniane wrażenia.

Centrum Nauki Kopernik prawdopodobnie jest jedną z najpopularniejszych atrakcji w Warszawie. Nowoczesne i interaktywne centrum, gdzie wiedzę zdobywa się przez doświadczenia „na własnej skórze”. W Koperniku naukę poznaje się w ciekawy i przystępny sposób. Tutaj z pewnością nikt nie będzie się nudził a wiedza będzie przyswajana łatwo zarówno przez młodsze jak i starsze dzieci. Bezsprzecznie będzie to idealna wycieczka szkolna, ponieważ oprócz świetnej zabawy i integracji będzie też nauka. Uczniowie będą mieć ciekawą lekcje o świecie, człowieku i zjawiskach fizycznych, w związku z tym będzie to dużą pomocą zarówno dla nich jak i nauczycieli. Dla nauczycieli łatwiejsze stanie się prowadzenie zajęć w szkole dlatego, że dzieci zdobędą niezbędne doświadczenie, które w rezultacie połączą z teorią już w szkole.

Dla których klas jest ta wycieczka szkolna?

Wycieczka jest dedykowana uczniom ze wszystkich klas. Tempo dostosowane do wszystkich, wspaniała zabawa i ciekawe przekazanie wiedzy dopasowane do wieku dzieci i młodzieży.  Uczestnicy mogą spodziewać się świetnej zabawy i miłej odskoczni od szkoły.

Zobaczcie co nas czeka!

1 dzień
młodzież szkolna
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  Data wyjazdu jest ustalana indywidualnie. Powyższa data obejmuje pierwszy możliwy  termin wyjazdowy dla tej wycieczki w danym roku kalendarzowym.

  6:00  dowolna szkoła w promieniu ok 300 km od Warszawy

   

 • W co się ubrać?

  Swobodna odzież, wygodne buty
 • Cena zawiera

  Przejazd Autokarem/Busem
  opieka pilota
  bilety wstępów
 • Cena nie zawiera

  Napoje
  Opłaty Nieobowiązkowe
1

WYJAZD:

Z uczestnikami spotykamy się o godzinie 6:00 koło szkoły lub w miejscu ustalonym z nauczycielem.
Zabieramy ze sobą napoje, przekąski, ewentualnie kanapki, sportowe wygodne obuwie oraz wygodne ubranie. Pilot przywita grupę i wyruszymy w podróż.
 
Do Warszawy przyjedziemy około godziny 10:00
2

PROGRAM: Warszawa i Centrum Nauki Kopernik

Wysiadamy w centrum i po spotkaniu z przewodnikiem zaczniemy zwiedzanie.
Zobaczymy starówkę, zamek królewski z zewnątrz, i inne zabytki zlokalizowane w pobliżu centrum. Zwiedzanie potrwa około 2 godziny. Po zwiedzaniu będziemy mieć czas na zjedzenie lunchu (płatne we własnym zakresie).
Następnie wspaniały świat nauki czeka na odkrycie w C.N. Kopernik. Znajduje się tu około 200 stacji doświadczalnych dzięki którym można poznać zjawiska przyrodnicze, postrzeganie świata przez człowieka dzięki zjawiskom fizycznym. Wszystkie eksponaty są niezwykle kształcące i interesujące. W centrum zostaniemy około 2-2,5 godziny.
3

POWRÓT:

Wyedukowani, wyjedziemy w drogę powrotną około godz. 17:00.
Na miejsce zbiórki wrócimy około 21.00

Przeczytaj Przed Podróżą

Wycieczka jest dedykowana uczniom w każdym wieku.
Organizator informuje, że cena wycieczki jest skalkulowana na 45 uczniów + 3 opiekunów (1/15 gratis) . Przy ilości większej lub mniejszej cena ustalana jest indywidualnie.
Maksymalna ilość uczestników w naszym największym autokarze jednopokładowym wynosi 66 miejsc dla uczestników. W przypadku takiej ilości dzieci, koszt wycieczki będzie dużo niższy. W przypadku kalkulacji wycieczki do 30 osób, koszt  będzie dużo wyższy, dlatego zachęcamy do łączenia klas.
Program i cena są przykładowe, wstępna kalkulacja została przygotowana dla szkół położonych w promieniu 300 km od Warszawy. Szyjemy wycieczki na miarę potrzeb grupy. Możemy dodać/ująć każdą atrakcję Warszawy czy wyżywienie i dopasować się do oczekiwań dzieci, nauczycieli i rodziców.  Indywidualne propozycje zmian prosimy o wysłanie na maila biuro@rzemyktravel.pl lub prosimy wypełnić formularz obok. Przygotujemy bezpłatną kalkulację.
Wycieczki jednodniowe nie są imprezą turystyczną w rozumieniu ustawy o usługach turystycznych . Nie zostają zgłoszone do TFG i TFP ani nie obowiązują Ogólne Warunki Uczestnictwa.
 

Cena zawiera:

przejazd autokarem, opiekę pilota, przewodnika miejskiego, bilety wstępu do CN Kopernik
Ceny biletów wstępów mogą ulec zmianie. Cena wycieczki jest przykładowa, w zależności od wybranego  terminu, liczebności grupy oraz zakwaterowania wymaga potwierdzenia  ze strony organizatora.  Przykładowa cena dotyczy wyjazdu ze szkół położonych do 200 km od Wisły. Jeżeli szkoła leży dalej dokonamy rekalkulacji wycieczki. Prosimy o wysłanie zgłoszenia wycieczki do kalkulacji i wpisania miasta wyjazdu.  

Opłaty dodatkowe dla chętnych :

Lunch w drodze powrotnej :
25-35 zł w zależności od menu
Ubezpieczenie :   Ergo ubezpieczenie grupowe /Koszty leczenia i transportu (z uwzględnieniem następstw chorób przewlekłych) 10 000 EUR / NNW 10 000 PLN / Koszty ratownictwa 5 000 EUR /Assistance Podstawowy:  1 zł / os
Allianz Globtrotter, ubezpieczenie od  kosztów rezygnacji ok. 5 % wartości wycieczki /os (minimum 10 zł). 
System Słuchawkowy :  5 zł/ dziecko Dzięki rozwojowi technologii mamy możliwość zaproponowania systemu słuchawkowego Tour Guide dla dzieci. Nie będzie problemu, że dzieci czegoś nie dosłyszą na wycieczce szkolnej ponieważ kontakt z pilotem/przewodnikiem będzie cały czas poprzez system słuchawkowy. Jest to również zabezpieczenie aby dzieci nie oddalały się, ponieważ jeśli uczestnik zbytnio oddali się od przewodnika traci się zasięg co jest wyraźnym sygnałem dla dziecka aby trzymało się blisko grupy.
Ilość słuchawek jest ograniczona dlatego prosimy o zgłaszanie chęci skorzystania z systemu podczas podpisania umowy.
You don't have permission to register