logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wycieczki szkolne i obozy – Szkolniaki na Szlaki

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

Suntago – wycieczka szkolna pełna świetnej, mokrej zabawy

Zastanawialiście się kiedyś ile radości może sprawić woda? Z pewnością w największym wodnym parku rozrywki w Polsce tej radości będzie co nie miara. Do szczęścia potrzebny tylko strój kąpielowy, klapki oraz ręcznik a atrakcje w parku zapewnią dzień pełen niezapomnianych wrażeń i niesamowitej rozrywki.

Najlepsze miejsce na wspaniałą, wodną zabawę.

SUNTAGO PARK OF POLAND.to największy w Polsce tropikalny park wodny, podzielony na trzy tematyczne strefy. Podczas gdy strefy Relax i Saunaria są raczej z myślą o dorosłych to bez wątpienia w strefie zabawy Jamango, zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych szaleństwom nie będzie końca.

W Jamango znajduje się ponad 30 zjeżdżalni o łącznej długości przeszło 3 km. Wśród nich jest najdłuższa w Europie zjeżdżalnia Jungle Eclipse o długości 320m. Ważnym aspektem jest, że na większości zjeżdża się na pontonach nawet w kilka osób naraz. W związku z tym pobyt w parku jest okazją do wspaniałej integracji. Zjeżdżalnie niewątpliwie cieszą się ogromną popularnością, dlatego do tych największych mogą ustawiać się duże kolejki. Dla tych którzy nie lubią czekać są jeszcze inne atrakcje. Prawie taką samą frajdę jak zjeżdżalnie, sprawi uczniom rzeka przygód, dzika rzeka z wodą termalną, miejsce do nauki surfingu czy ogromny basen z falami. Gdy zmęczymy się już szaleństwami, będziemy mogli odpocząć w jacuzzi lub na leżakach w otoczeniu prawdziwych tropikalnych palm.

Wycieczka szkolna do Suntago wydaje się być rewelacyjnym pomysłem. Można zaproponować ją uczniom w nagrodę za dobre sprawowanie klasy lub rozrywkę po ciężkim roku nauki. Uczniowie z pewnością będą zachwyceni całodzienną zabawą a rodzice zadowoleni, że nie muszą wydawać pieniędzy na wstęp dla całej rodziny.

Za tą wycieczkę zapłacisz bonem turystycznym !

 

Dla których klas jest ta wycieczka szkolna?

Wycieczka jest dedykowana uczniom ze starszych klas. Uczestnicy muszą dobrze pływać oraz sprawnie się przebierać i suszyć. Wspaniała zabawa w parku dla starszych dzieci i młodzieży.  Świetna rozrywka dla każdego.

Zobaczcie co nas czeka!

1 dzień
młodzież, studenci
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  Data wyjazdu jest ustalana indywidualnie. Powyższa data obejmuje pierwszy możliwy  termin wyjazdowy dla tej wycieczki w danym roku kalendarzowym.

  6:00  dowolna szkoła w promieniu ok 300 km od Suntago

   

 • W co się ubrać?

  Strój kąpielowy, klapki, ręcznik
 • Cena zawiera

  Przejazd Autokarem/Busem
  opieka pilota
  bilety wstępów
 • Cena nie zawiera

  Opłaty Nieobowiązkowe
  Opłaty Obowiązkowe
  Bilety wstępów
1

WYJAZD:

Z uczestnikami spotykamy się o godzinie 6:00 koło szkoły lub w miejscu ustalonym z nauczycielem.
Zabieramy ze sobą napoje, przekąski, ewentualnie kanapki, strój kąpielowy, klapki i ręcznik. Pilot przywita grupę, sprawdzi listę obecności i wyruszymy w podróż.
W czasie przejazdu odbędą się animacje i zabawy aby przejazd nie był nudny.
Do Suntago przyjedziemy około godziny 10:00
2

PROGRAM: Suntago

Po przejściu przez kasy i przebraniu się zaczniemy wspaniałą zabawę.
Czeka nas cały dzień atrakcji. Będziemy zjeżdżać na zjeżdżalniach pływać i bawić się  w basenach. Gdy zmęczymy się zabawą będziemy relaksować się na leżakach w otoczeniu palm w tropikalnych warunkach (temperatura otoczenia wynosi około 30 stopni C).
W międzyczasie będzie możliwość zjedzenia posiłku w jednej z wielu restauracji (dodatkowo płatne).
W parku zostaniemy około 6-7 godzin.
3

POWRÓT:

Wyjedziemy w drogę powrotną około godz. 17:00.
Na miejsce zbiórki wrócimy około 20:00-21:00

Przeczytaj Przed Podróżą

Wycieczka jest dedykowana starszym uczniom z uwagi na daleki czas przejazdu, wycieczka jest męcząca.
Organizator informuje, że cena wycieczki jest skalkulowana na 45 uczniów + 3 opiekunów ( 1/15 gratis) . Przy ilości większej lub mniejszej cena ustalana jest indywidualnie.
Maksymalna ilość uczestników w naszym największym autokarze jednopokładowym wynosi 63 miejsca dla uczestników. W przypadku takiej ilości dzieci, koszt wycieczki będzie dużo niższy. W przypadku kalkulacji wycieczki do 30 osób, koszt  będzie dużo wyższy, dlatego zachęcamy do łączenia klas.
Program jest przykładowy, szyjemy wycieczki na miarę potrzeb grupy. Możemy dodać/ująć każdą atrakcję, zawrzeć w cenie dodatkowe strefy w parku czy wyżywienie i dopasować się do oczekiwań dzieci, nauczycieli i rodziców. Indywidualne propozycje zmian prosimy o wysłanie na maila biuro@rzemyktravel.pl. Przygotujemy bezpłatną kalkulację.
Wycieczki jednodniowe nie są imprezą turystyczną w rozumieniu ustawy o usługach turystycznych . Nie zostają zgłoszone do TFG i TFP  ani nie obowiązują Ogólne Warunki Uczestnictwa.
 

Cena zawiera:

przejazd autokarem, opiekę pilota, całodniowy bilet do Suntago dla młodzieży do 16 lat

Dopłata obowiązkowa :

Dla uczestników powyżej 16 lat dopłata do biletu  20 zł  

Opłaty dodatkowe dla chętnych :

   
Lunch :
ok 30 zł w zależności od menu
Ubezpieczenie :  
NNW Ergo ubezpieczenia Koszty leczenia i transportu (z uwzględnieniem następstw chorób przewlekłych) 10 000 EUR / NNW 10 000 PLN / Koszty ratownictwa 5 000 EUR / Assistance Podstawowy: 2 zł
od kosztów rezygnacji ok. 6 % wartości wycieczki /os (minimum 10 zł) (zalecane)
System Słuchawkowy :
5 zł/ dziecko/ dzień.
Dzięki rozwojowi technologii mamy możliwość zaproponowania systemu słuchawkowego Tour Guide dla dzieci. Nie będzie problemu, że dzieci czegoś nie dosłyszą na wycieczce szkolnej ponieważ kontakt z pilotem/przewodnikiem będzie cały czas poprzez system słuchawkowy. Jest to również zabezpieczenie aby dzieci nie oddalały się, ponieważ jeśli uczestnik zbytnio oddali się od przewodnika traci się zasięg co jest wyraźnym sygnałem dla dziecka aby trzymało się blisko grupy.
Ilość słuchawek jest ograniczona dlatego prosimy o zgłaszanie chęci skorzystania z systemu podczas podpisania umowy.
You don't have permission to register