logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wycieczki szkolne i obozy – Szkolniaki na Szlaki

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

Dwudniowa wycieczka szkolna do Największego Parku Wodnego w Europie i zwiedzanie Stolicy Polski

Niesamowite wodne szaleństwo w Park of Poland oraz  Warszawskie „must see” to niesamowita eksplozja przygód!

Zabierzcie kolegów i koleżanki to jest przygoda dla WAS!

WARSZAWA stolica Polski, największe miasto, centrum wydarzeń gospodarczych, politycznych, kulturalnych i historycznych. Warszawa to absolutny turystyczny punkt  do zobaczenia na mapie Polski. Każdy Polak powinien chociaż raz ją odwiedzić. Warszawskie Stare Miasto zostało w 1944 roku w 90% zniszczone, zmiecione z powierzchni miasta. Następnie staraniem całego narodu zostało tak wiernie odbudowane, zrekonstruowane, że UNESCO wpisało warszawską Starówkę na Listę Światowego Dziedzictwa.

PARK OF POLAND – SUNTAGO to największy w Europie zadaszony tropikalny park, położony między Łodzią a Warszawą. W środku pod szklaną rozsuwaną kopułą, znajdują się 3 strefy – rozrywkowa: Jumango, Strefa Relaxu i Saunarium, a wszystko to w otoczeniu prawdziwych palm. Suntago to wypoczynek i zabawa na najwyższym poziomie, zjeżdżalnie, baseny, rzeka przygód, czy sauny czekają na gości. Bon turystyczny możemy wykorzystać również tutaj.

Centrum Kopernika – tutaj  nie ma miejsca ani czasu na nudę, to przestrzeń inspirująca wyobraźnię, doświadczanie, odnajdywanie odpowiedzi, tutaj odkryjemy i poznamy tajemnice świata nauki

 

Dla kogo jest wycieczka?

Wycieczka jest dedykowana dzieciom i młodzieży. 

 

 

Zobaczcie co nas czeka!

2 dni
dzieci, młodzież
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  Data wyjazdu jest ustalana indywidualnie. Powyższa data obejmuje pierwszy możliwy  termin wyjazdowy dla tej wycieczki w danym miesiącu. Wszystkie terminy dostępne na zapytanie.

  7:00 wyjazd spod szkoły w promieniu do 250 km od Wręczy

   

 • W co się ubrać?

  Swobodna, wygodna odzież sportowa, czapka i lekka kurtka, parasol,ubranie na zmianę , strój kąpielowy, klapki
 • Cena zawiera

  Przejazd Autokarem/Busem
  śniadania i obiadokolacje
  TFP i TFG
  zakwaterowanie
  opieka pilota
  przewodnika lokalnego
 • Cena nie zawiera

  Napoje
  Bilety wstępów
1

1 Dzień: Warszawa

Z uczestnikami spotykamy się w miejscu i o godzinie ustalonej wcześniej z nauczycielem. Zabieramy ze sobą wygodne buty i nakrycie przeciwdeszczowe, coś do picia, zdrowe przekąski. Pilot przywita grupę i wyruszymy w kierunku Warszawy . Spacer rozpoczniemy  z pilotem Traktem Królewskim, zobaczymy Stare miasto, Zamek Królewski, Kolumna Zygmunta, Katedra Św. Jana, Warszawska Syrenka, Barbakan, pomnik Małego Powstańca, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Pałac prezydencki Grób Nieznanego Żołnierza - zmiana warty. Pora na lunch - czas wolny na posiłek we własnym zakresie. Dalszy program do wyboru:
a. młodsze klasy udadzą się do  Centrum Nauki Kopernik, gdzie nie ma miejsca ani czasu na nudę! To przestrzeń inspirująca wyobraźnię, doświadczanie, odnajdywanie odpowiedzi, tutaj odkryjemy i poznamy tajemnice świata nauki.
b. Starsze klasy zachęcamy do odwiedzenia Polina lub  Muzeum Powstania Warszawskiego 
Przejazd do A&O na obiadokolacje i nocleg.
2

2 Dzień : Suntago Park of Poland

Śniadanie. Wykwaterowanie. Drugi dzień rozpoczniemy od podróży  do wodnego świata Suntago, gdzie czeka nas cały dzień świetnej zabawy w strefie Jamango. Na 32 różnych zjeżdżalniach w tym najdłuższej, 320-metrowej, 18 różnych basenów o łącznej powierzchni 3500 m2 w tym tropikalny, termalny, gigantyczny basen z falą, różne restauracje i bary. Jamango to jedyna w swoim rodzaju wodna dżungla pełna atrakcji i niespodzianek na światowym poziomie, w środku i na świeżym powietrzu. Lunch we własnym zakresie lub zorganizowany przez biuro (dod. płatny). Wyjazd w drogę powrotną .  Z wycieczki dla dzieci wracamy w godzinach wieczornych, zmęczeni, ale pełni niezapomnianych wrażeń.    

Przeczytaj Przed Podróżą

Wycieczka dla uczniów w każdym wieku.
Organizator informuje, że cena wycieczki jest skalkulowana na 45 uczniów + 3 opiekunów (1/15 gratis) . Przy ilości większej lub mniejszej cena ustalana jest indywidualnie.
Maksymalna ilość uczestników w naszym największym autokarze jednopokładowym wynosi 63 miejsc dla uczestników + 4 opiekunów. W przypadku takiej ilości dzieci, koszt wycieczki będzie dużo niższy. W przypadku kalkulacji wycieczki do 30 osób, koszt  będzie dużo wyższy, dlatego zachęcamy do łączenia klas.
Program jest przykładowy, szyjemy wycieczki na miarę potrzeb grupy. Możemy dodać/ująć każdą atrakcję Warszawy czy okolic, termin, wyżywienie i dopasować się do oczekiwań dzieci, nauczycieli i rodziców.  Indywidualne propozycje zmian prosimy o wysłanie na maila biuro@rzemyktravel.pl. Przygotujemy bezpłatną kalkulację.  

Cena zawiera:

przejazd autokarem, opiekę pilota, przewodnika miejskiego, 1 nocleg, 1 śniadanie, 1 obiadokolacja

Dopłaty obowiązkowe:

Bilety wstępów w kwocie 100 zł -125 zł
C.N. Kopernik: 25zł, Suntago ok. 90 zł ,<16 lat, 105 zł >16 lat, Polin 1 zł, Muzeum Powstania Warszawskiego ok 25 zł lub  Polin 1 zł

Opłaty dodatkowe dla chętnych :

Lunch w drodze powrotnej :
20-30 zł w zależności od menu
Ubezpieczenie :   Ergo ubezpieczenie grupowe /Koszty leczenia i transportu (z uwzględnieniem następstw chorób przewlekłych) 10 000 EUR / NNW 10 000 PLN / Koszty ratownictwa 5 000 EUR /Assistance Podstawowy:  2 zł / os
Ubezpieczenie od  kosztów rezygnacji ok. 2,3 % wartości wycieczki. 
System Słuchawkowy :  8 zł/ dziecko/ 2 dni
Dzięki rozwojowi technologii mamy możliwość zaproponowania systemu słuchawkowego Tour Guide dla dzieci. Nie będzie problemu, że dzieci czegoś nie dosłyszą na wycieczce szkolnej ponieważ kontakt z pilotem/przewodnikiem będzie cały czas poprzez system słuchawkowy. Jest to również zabezpieczenie aby dzieci nie oddalały się, ponieważ jeśli uczestnik zbytnio oddali się od przewodnika traci się zasięg co jest wyraźnym sygnałem dla dziecka aby trzymało się blisko grupy.
Ilość słuchawek jest ograniczona dlatego prosimy o zgłaszanie chęci skorzystania z systemu podczas podpisania umowy.

Hostel A&O Warszawa Wola

Lokalizacja:

Nowy Hostel (otwarty na początku 2020r! ) znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dworca głównego, dzięki czemu jest bardzo dobrze skomunikowany. Zabytki tętniącego kulturą miasta znajdują się zaledwie kilka minut spacerem.

Pokoje :

Hostel oferuje 2-6 osobowe, nowocześnie urządzone pokoje, z własną łazienkę z prysznicem i WC. Do dyspozycji gości: bar w holu, komplet wypoczynkowy, całodobowa recepcja.

Zdjęcia pokoi i obiektu :

Galerię zdjęć można zobaczyć w zakładce ZDJĘCIA .          
You don't have permission to register