logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wycieczki szkolne i obozy – Szkolniaki na Szlaki

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

 

Wycieczka szkolna w Pieniny dla aktywnych podróżników  2 dni

Tutaj nuda się nie uda! Będzie to męcząca ale najlepsza wycieczka szkolna na jakiej byliście! Wspinaczka górska, rowery czy rafting po Dunajcu ?

PIENINY to jeden z najbardziej uroczych zakątków Polski, słynie z niezwykłych walorów krajobrazowych. Tworzą łańcuch górski o długości ok. 35 km i szerokości do 6 km podzielony przełomami Dunajca na trzy części: Pieniny Spiskie, Środkowe i Małe. Przeżyjemy tutaj mnóstwo przygód pływając statkiem, zwiedzając elektrownię wodną, czy też wyjeżdżając kolejką na Palenicę. Ponad krętymi dolinami górskich rzek wznoszą się skaliste wapienne skały, nad którymi górują szczyty Trzech Koron i Sokolicy. Pieniny są piękne, malownicze, plastyczne. To ulubione miejsce całej rzeszy turystów.

Zobacz co możemy zobaczyć na  wycieczce szkolnej:

Palenica to jedna z niewątpliwie najlepszych  atrakcji  Szczawnicy! Wejdziemy aż na sam szczyt  Palenicy  która znajduje się 722 m. npm.  Stąd rozpościerają się najpiękniejsze widoki na Pieniny z Trzema Koronami i Sokolicą, a przy dobrej pogodzie można zobaczyć Tatry. Żółty szlak prowadzi do Szafranówki do której dotrzemy w ok 70 min.

Trzy Korony – na ten szczyt wejdą  nawet najmłodsi aktywni podróżnicy. Krajobrazy, które towarzyszą turystom w czasie podejść i zejść, a panorama Tatr i Spiszu z platformy widokowej na zawsze pozostaje w pamięci odwiedzających to miejsce.

Wąwóz Homole – piękna krajobrazowy szlak  biegnąca wzdłuż  głęboko wciętego, stromościennego wąwozu w Małych Pieninach na obszarze wsi Jaworki. Najwięcej kolorów  i zaskakujących krajobrazów w wąwozie odkryjecie wiosną. Trasa jest przyjemna i dość krótka.

 

Wycieczka rowerowa wzdłuż Dunajca – Velo Dunajec to trasa rowerowa uznawana za najpiękniejszy szlak w Małopolsce. Przecina 7 pasm górskich, objeżdża 3 duże jeziora, a po drodze zobaczyć można 7 zamków. Warto wspomnieć również, że Velo Dunajec na południu łączy się ze Szlakiem Wokół Tatr. Dla mniej aktywnych uczestników możliwość wypożyczenia rowerów elektrycznych.

 

Spływ pontonami – ekstremalny rafting czyli wodne szaleństwo pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, trasa rwącej rzeki dopasowana do wieku uczestników.

 

 

Zakwaterowanie:

Hotel lub pensjonat **/*** klasy turystycznej w okolicach Krościenka, Czorsztyna lub Kacwina.  Pokoje 3-4 osobowe z łazienkami. Przykładowy pokój zobacz w galerii.

Dla których klas jest ta wycieczka szkolna?

Wycieczka jest z myślą o uczniach ze wszystkich klas. Tempo dostosowane do wszystkich, wspaniała zabawa i ciekawe przekazanie wiedzy dopasowane do wieku dzieci i młodzieży.  Uczestnicy mogą spodziewać się świetnej zabawy i miłej odskoczni od szkoły.

 

 

 

 

2 dni
dzieci, młodzież
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  Powyższa data pokazuje pierwszy możliwy termin wyjazdu na  wycieczkę. Wszystkie terminy  dostępne  na zapytanie. 

  8:00  dowolna szkoła w promieniu ok 300 km od Niedzicy.

   

 • W co się ubrać?

  Swobodna odzież, wygodne buty
 • Cena zawiera

  Przejazd Autokarem/Busem
  śniadania i obiadokolacje
  TFP i TFG
  zakwaterowanie
  opieka pilota
 • Cena nie zawiera

  Opłaty Nieobowiązkowe
  Opłaty Obowiązkowe
  Bilety wstępów
1

DZIEŃ: Palenica lub Trzy Korony

Wyjazd na wycieczkę rano, zabieramy ze sobą kanapki, wygodne buty i dobry humor. Zdobywamy szczyty do wyboru:
a. wejście i zejście na Palenicę Podziwianie wspaniałej panoramy na okolicę.
b. wejście na Trzy Korony   Czas wolny w Krościenku .
Po zwiedzaniu zakwaterowanie i obiadokolacja.  Będziemy korzystać z  infrastruktury ośrodka. Możliwość organizacji ogniska - dod. płatne. Nocleg.  
2

DZIEŃ: Rafting lub Velo Dunajec

Po śniadaniu udamy się do Szczawnicy skąd do wyboru:
a. rozpoczniemy eksremalny  rafting pontonami po Dunajcu. Kolejną atrakcją będzie spacer po pięknym Wąwozie Homole.
b. wycieczka rowerowa wzdłuż Dunajca - słynna krajobrazowa trasa rowerowa  Velo Dunajec. Do wyboru wynajem rowerów zwykłych lub elektrycznych.
Wyjazd w drogę powrotną. Na trasie będzie możliwość postoju na posiłek (dodatkowo płatny).
Z wycieczki wrócimy w godzinach popołudniowych.  

Przeczytaj Przed Podróżą

Wycieczka jest z myślą o uczniach w każdym wieku.
Organizator informuje, że cena wycieczki jest skalkulowana na 45 uczniów + 3 opiekunów ( 1/15 gratis). Koszt dodatkowego opiekuna to 15 zł.  Przy ilości większej lub mniejszej dzieci cena ustalana jest indywidualnie.
Maksymalna ilość uczestników w naszym największym autokarze jednopokładowym wynosi 66 miejsc dla uczestników. W przypadku takiej ilości dzieci, koszt wycieczki będzie dużo niższy. W przypadku kalkulacji wycieczki do 30 osób, koszt  będzie dużo wyższy, dlatego zachęcamy do łączenia klas.
Program jest przykładowy, szyjemy wycieczki na miarę potrzeb grupy. Możemy dodać/ująć każdą atrakcję w okolicy, termin, wyżywienie i dopasować się do oczekiwań dzieci, nauczycieli i rodziców.  Indywidualne propozycje zmian prosimy o wysłanie na maila biuro@rzemyktravel.pl lub wypełnić   formularz obok.  Przygotujemy bezpłatną kalkulację.

Cena zawiera:

przejazd autokarem, opiekę pilota, 1 nocleg, 1 śniadanie, 1 obiadokolacja, TFG i TFP

Dopłaty obowiązkowe:

Bilety wstępów :  Wynajem rowerów od 50 zł
lub
Rafting od 60 zł Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie. Ceny biletów w zależności od liczebności grupy i opiekunów.
Przewodnik górski pieniński - 500 zł / grupa

Dopłaty nie obowiązkowe:

Ognisko/grill z kiełbaskami ok 20 zł
Cena wycieczki jest przykładowa, nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy. W zależności od wybranego  terminu, liczebności grupy oraz zakwaterowania, terminu zakupu ceny wycieczek będą różne. Wszystkie terminy i ceny  wymagają potwierdzenia  ze strony organizatora. Przykładowa cena dotyczy wyjazdu ze szkół położonych do 300 km od Niedzicy. Jeżeli szkoła leży dalej lub bliżej dokonamy rekalkulacji wycieczki. Prosimy o wysłanie zgłoszenia wycieczki do kalkulacji i wpisania miasta wyjazdu.

Opłaty dodatkowe dla chętnych :

Lunch w drodze powrotnej :
20-30 zł w zależności od menu
Ubezpieczenie :
Ergo ubezpieczenie grupowe /Koszty leczenia i transportu (z uwzględnieniem następstw chorób przewlekłych) 10 000 EUR / NNW 10 000 PLN / Koszty ratownictwa 5 000 EUR /Assistance Podstawowy: 3 zł / os
Allianz Globtrotter, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji ok. 5 % wartości wycieczki /os.
System słuchawkowy : 8 zł/ dziecko/ 2 dni
Dzięki rozwojowi technologii mamy możliwość zaproponowania systemu słuchawkowego Tour Guide dla dzieci. Nie będzie problemu, że dzieci czegoś nie dosłyszą na wycieczce szkolnej ponieważ kontakt z pilotem/przewodnikiem będzie cały czas poprzez system słuchawkowy. Jest to również zabezpieczenie aby dzieci nie oddalały się, ponieważ jeśli uczestnik zbytnio oddali się od przewodnika traci się zasięg co jest wyraźnym sygnałem dla dziecka aby trzymało się blisko grupy.
Ilość słuchawek jest ograniczona dlatego prosimy o zgłaszanie chęci skorzystania z systemu podczas podpisania umowy.
You don't have permission to register