logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wycieczki szkolne i obozy – Szkolniaki na Szlaki

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

Wycieczka szkolna do Enegrylandii 1 dzień

Jeden dzień to za mało ?!

Szaleństwo na terenie 35 hektarów ! Czeka was Strefa Ekstremalna, Bajkolandia, Strefa rodzinna  i   Water Park.

ENERGYLANDIA jest największym w Polsce parkiem rozrywki położonym w Zatorze. W parku znajdują się atrakcje dla młodszych i starszych dzieci, żądnych ekstremalnych wrażeń. Bogata oferta Energylandii powiększa się każdego roku i w każdym sezonie pojawia się coś nowego. Szybkie rollercoastery m.in. jeden z najwyższych w Europie Hyperion i najwyższa na świecie drewniana Zadra, karuzele, małe kolejki górskie i wiele innych dostarczą każdemu ekstremalnych wrażeń na cały dzień.

Dla kogo jest wycieczka?

Wycieczka jednodniowa stworzona z myślą o rządnych przygód dzieciach i młodzieży, jak również studentów.

 

 

 

 

1 dzień
dzieci, młodzież
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  Data wyjazdu jest ustalana indywidualnie. Powyższa data obejmuje pierwszy możliwy  termin wyjazdowy dla tej wycieczki w danym roku kalendarzowym.

  8:00 wyjazd spod szkoły w promieniu  do 110 km od Zatoru

 • W co się ubrać?

  Swobodna, wygodna odzież sportowa, czapka i lekka kurtka, parasol, strój kąpielowy, recznik, klapki, ubranie na zmianę
 • Cena zawiera

  Przejazd Autokarem/Busem
  opieka pilota
  bilety wstępów
 • Cena nie zawiera

  Napoje
  Opłaty Nieobowiązkowe
1

Wyjazd:

Z uczestnikami spotykamy się w miejscu i o godzinie ustalonej z nauczycielem. Zabieramy ze sobą wygodne buty, wodę i nakrycie przeciwdeszczowe, coś do picia, zdrowe przekąski. Pilot przywita grupę, sprawdzi listę obecności i wyruszymy do Krainy Marzeń . W czasie jazdy odbędą się zabawy i animacje.
2

Energylandia : Ekstremalna zabawa

Przyjazd do Energylandii, ok 10:00 wstęp do parku, całodzienne szaleństwo w parku.   Podczas pobytu w parku, korzystanie ze wszystkich atrakcji (poza parkiem wodnym), m.in. Strefy Ekstremalnej od 140cm: 4 rollercoastery i 6 pozostałych atrakcji takich jak space booster, apocalypto czy tsunami drop, Strefy Familijnej w której znajdują się takie atrakcje jak dragon, anaconda, boomerang, samoloty i inne, Strefa Bajkolandia z atrakcjami dla najmłodszych oraz nowości takie jak Smoczy Gród z drewnianą kolejką Zadra i wiele innych. Między czasie przerwa na lunch(frytki  i napój)  dla dzieci - w cenie.  
3

Powrót :

Wyjazd w drogę powrotną około godz 16.00- 18:00. Powrót może być łączony z odbiorem grupy z Zatorlandu. Czas podróży powrotnej  ok 1,5h godziny.

Przeczytaj Przed Podróżą

Wycieczka jest dedykowana uczniom w każdym wieku.
Organizator informuje, że cena wycieczki jest skalkulowana na 45 uczniów + 3 opiekunów ( 1/15 gratis). Przy ilości większej lub mniejszej cena ustalana jest indywidualnie.
Maksymalna ilość uczestników w naszym największym autokarze jednopokładowym wynosi 63 miejsca dla uczestników + 4 nauczycieli. W przypadku takiej ilości dzieci, koszt wycieczki będzie dużo niższy. W przypadku kalkulacji wycieczki do 30 osób, koszt  będzie dużo wyższy, dlatego zachęcamy do łączenia klas.
Program i cena jest przykładowa, szyjemy wycieczki na miarę potrzeb grupy. Opis wycieczki nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy . Możemy dodać/ująć każdą atrakcję Zatoru lub okolic czy wyżywienie i dopasować się do oczekiwań dzieci, nauczycieli i rodziców. Możemy również na życzenie dodać wędrówkę górską zamiast zwiedzania miasta. Indywidualne propozycje zmian prosimy o wysłanie na maila biuro@rzemyktravel.pl. Przygotujemy bezpłatną kalkulację.
Wycieczki jednodniowe nie są imprezą turystyczną w rozumieniu ustawy o usługach turystycznych . Nie zostają zgłoszone do TFG ani nie obowiązują Ogólne Warunki Uczestnictwa.
Wzór umowy wycieczki jednodniowej
Gwarancja ubezpieczeniowa

Cena zawiera:

przejazd autokarem, opiekę pilota, bilet wstępu do Energylandii dla przedszkolaków  lunch ( frytki + napój)

Opłaty obowiązkowe :

Klasy 1-6 dopłata do biletu + 20 zł Klasy 7-8 dopłata do biletu  + 30 zł Szkoły średnie i studenci : dopłata do biletu  + 60 zł

Opłaty dodatkowe dla chętnych :

Ubezpieczenie :   Ergo ubezpieczenie grupowe /Koszty leczenia i transportu (z uwzględnieniem następstw chorób przewlekłych) 10 000 EUR / NNW 10 000 PLN / Koszty ratownictwa 5 000 EUR /Assistance Podstawowy:  1 zł / os
Allianz Globtrotter, ubezpieczenie od  kosztów rezygnacji ok. 5 % wartości wycieczki /os. 
System Słuchawkowy :  5 zł/ dziecko/ 1 dzień
Dzięki rozwojowi technologii mamy możliwość zaproponowania systemu słuchawkowego Tour Guide dla dzieci. Nie będzie problemu, że dzieci czegoś nie dosłyszą na wycieczce szkolnej ponieważ kontakt z pilotem/przewodnikiem będzie cały czas poprzez system słuchawkowy. Jest to również zabezpieczenie aby dzieci nie oddalały się, ponieważ jeśli uczestnik zbytnio oddali się od przewodnika traci się zasięg co jest wyraźnym sygnałem dla dziecka aby trzymało się blisko grupy.
Ilość słuchawek jest ograniczona dlatego prosimy o zgłaszanie chęci skorzystania z systemu podczas podpisania umowy.
You don't have permission to register