logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wycieczki szkolne i obozy – Szkolniaki na Szlaki

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

Wycieczka szkolna dwudniowa do Energylandii i Magiczna Góra Żar

Szaleństwo na terenie 35 hektarów ! Czeka was Strefa Ekstremalna, Bajkolandia, Strefa rodzinna  i   Water Park . Odkryjecie tajemnicę Góry Żar i zdobędziecie szczyt Magurki, 

Ruszaj z nami w niezapomnianą przygodę ! 

ENERGYLANDIA jest największym w Polsce parkiem rozrywki położonym w Zatorze. W parku znajdują się atrakcje dla młodszych i starszych dzieci, rodzin, oraz wszystkich żądnych ekstremalnych wrażeń. Bogata oferta Energylandii powiększa się każdego roku i w każdym sezonie pojawia się coś nowego. Szybkie rollercoastery m.in. jeden z najwyższych w Europie Hyperion i najwyższa na świecie drewniana Zadra, karuzele, małe kolejki górskie i wiele innych dostarczą każdemu ekstremalnych wrażeń na cały dzień.

Beskidy– jedne z najpiękniejszych gór w Polsce, będąc w pobliżu warto odwiedzić Górę Żar, gdzie jedną z atrakcji jest punkt w którym szklane butelki czy piłki toczą się pod górę. Znajduje się tam  zbiornik wodny zasilający jedyną w Polsce elektrownię wykorzystującą spust wody wcześniej wpompowanej ze zbiornika z dołu góry – jak to możliwe ? Wszystko wytłumaczy pilot na wycieczce. Na szczyt wjeżdżamy wagonikami kolejki linowo – terenowej. Malownicze widoki podziwiać można również z całorocznego toru saneczkowego, który zapewnia sporą dawkę adrenaliny.

Przyjemny spacer na Magurkę będzie nie lada wyzwaniem dla wszystkich uczestników .

Dla kogo jest wycieczka?

Wycieczka  stworzona z myślą o rządnych przygód dzieciach i młodzieży.

Zobaczcie co nas czeka!

 

2 dni
dzieci, młodzież
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  Data wyjazdu jest ustalana indywidualnie. Powyższa data obejmuje pierwszy możliwy  termin wyjazdowy dla tej wycieczki w danym miesiącu. Wszystkie terminy dostępne na zapytanie.

  8:00  wyjazd spod szkoły w promieniu do 120 km od Energylandii.

 • W co się ubrać?

  Swobodna, wygodna odzież sportowa, czapka i lekka kurtka, parasol, strój kąpielowy, ręcznik, klapki, ubranie na zmianę
 • Cena zawiera

  Przejazd Autokarem/Busem
  śniadania i obiadokolacje
  TFP i TFG
  zakwaterowanie
  opieka pilota
 • Cena nie zawiera

  Napoje
  Bilety wstępów
1

Dzień: Energylandia

Z uczestnikami spotykamy się w miejscu i o godzinie ustalonym wcześniej z nauczycielem. Zabieramy ze sobą wygodne buty, wodę i nakrycie przeciwdeszczowe, coś do picia, zdrowe przekąski. Rzeczy na zmianę bo wodne atrakcje nie pozostawią na Was suchej nitki! Pilot przywita grupę i wyruszymy do Krainy Marzeń .   Przyjazd do Energylandii, ok 10:00 wstęp do parku, całodzienne szaleństwo w parku. Podczas pobytu w parku, korzystanie ze wszystkich atrakcji (poza parkiem wodnym ), m.in. Strefy Ekstremalnej od 140cm: 4 rollercoastery i 6 pozostałych atrakcji takich jak space booster, apocalypto czy tsunami drop, Strefy Familijnej w której znajdują się takie atrakcje jak dragon, anaconda, boomerang, samoloty i inne, Strefa Bajkolandia z atrakcjami dla najmłodszych oraz nowości takie jak Smoczy Gród z drewnianą kolejką Zadra i wiele innych. Między czasie przerwa na lunch dla dzieci ( frytki i napój w cenie biletu). Dalsza zabawa i szaleństwo. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg w okolicy Zatoru. Możliwość noclegu w Westernowym Miasteczku przy Energylandii dodatkowo płatne na zapytanie.
2

Dzień :Góra Żar i Magurka

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd na Górę Żar. Znajdziemy tu zupełnie wyjątkową elektrownię szczytowo-pompową, wybudowaną we wnętrzu góry, wspaniałe, rozległe panoramy i kolej linowo - terenową, która kiedyś woziła turystów na szczyt… Gubałówki. Odkryjemy tajemniczą moc góry, która potrafi sprawić że butelki czy piłki turlają się same ..... pod górę.
Wjazd kolejką na szczyt podziwianie pięknych widoków ze szczytu, możliwość  zjazdu zjeżdżalnią pontonową lub torem saneczkowym ( dod. płatne),  zjazd kolejką na dół. Następnie pilot zabierze grupę na przełęcz Przegibek, gdzie zjemy ciepły posiłek i rozpoczniemy spacer w kierunku Magurki. Zejście w kierunku autobusu.   Wyjazd w drogę powrotną około godz. 17:00.  

Przeczytaj Przed Podróżą

Wycieczka jest dedykowana uczniom w każdym wieku.
Organizator informuje, że cena wycieczki jest skalkulowana na 45 uczniów + 3 opiekunów (1/15 gratis) . Przy ilości większej lub mniejszej cena ustalana jest indywidualnie.
Maksymalna ilość uczestników w naszym największym autokarze jednopokładowym wynosi 63 miejsca dla uczestników + 4  nauczycieli. W przypadku takiej ilości dzieci, koszt wycieczki będzie dużo niższy. W przypadku kalkulacji wycieczki do 30 osób, koszt  będzie dużo wyższy, dlatego zachęcamy do łączenia klas.
Program i cena  jest przykładowa dedykowana szkołom do 120 km od Zatoru. Opis i cena wycieczki nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy. Szyjemy wycieczki na miarę potrzeb grupy. Możemy dodać/ująć każdą atrakcję, zawrzeć w cenie wyżywienie, czy ubezpieczenie i dopasować się do oczekiwań dzieci, nauczycieli i rodziców. Indywidualne propozycje zmian prosimy o wysłanie na maila biuro@rzemyktravel.pl. Przygotujemy bezpłatną kalkulację.  

Cena zawiera:

przejazd autokarem, opiekę pilota, 1 nocleg, 1 śniadanie, 1 obiadokolacja,

Dopłaty obowiązkowe:

Energylandia + lunch (frytki i napój) :   
   89 zł   klasy 1-6   
   99 zł   klasy 7-8
   129 zł szkoły średnie   

Opłaty dodatkowe dla chętnych :

Lunch w drodze powrotnej :
20-30 zł w zależności od menu
Ubezpieczenie :   Ergo ubezpieczenie grupowe /Koszty leczenia i transportu (z uwzględnieniem następstw chorób przewlekłych) 10 000 EUR / NNW 10 000 PLN / Koszty ratownictwa 5 000 EUR /Assistance Podstawowy:  2 zł / os
Allianz Globtrotter, ubezpieczenie od  kosztów rezygnacji ok. 5 % wartości wycieczki /os. 
System Słuchawkowy :  8 zł/ dziecko/ 2 dni
Dzięki rozwojowi technologii mamy możliwość zaproponowania systemu słuchawkowego Tour Guide dla dzieci. Nie będzie problemu, że dzieci czegoś nie dosłyszą na wycieczce szkolnej ponieważ kontakt z pilotem/przewodnikiem będzie cały czas poprzez system słuchawkowy. Jest to również zabezpieczenie aby dzieci nie oddalały się, ponieważ jeśli uczestnik zbytnio oddali się od przewodnika traci się zasięg co jest wyraźnym sygnałem dla dziecka aby trzymało się blisko grupy.
Ilość słuchawek jest ograniczona dlatego prosimy o zgłaszanie chęci skorzystania z systemu podczas podpisania umowy.
You don't have permission to register