logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wycieczki szkolne i obozy – Szkolniaki na Szlaki

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl

Śląski Park Marzeń

Ekstremalne atrakcje dla dzieci  od 8 lat ? Tego jeszcze nie było! Skok z Wieży Mocy ( mini bungee)  lub Zjazd Tyrolką dla odważnych

Poczuj się jak Agent 007 !!

Dream Park to miejsce z mnóstwem atrakcji, gdzie marzenia stają się rzeczywistością. Znajdują się tu atrakcje dla dzieci oraz dorosłych. Park Gigantycznych Owadów,  Park Linowy, Dom do Góry Nogami, Kino 6D, Labirynt Luster i wiele innych atrakcji, sprawi że wizyta w parku będzie spełnieniem dziecięcych marzeń. Podróż w czasie przeniesie uczestników do Krainy Dinozaurów i zobaczycie Oceanarium Prehistoryczne.  Nie zabraknie czasu na podróż dookoła świata w malowniczym Parku Miniatur.

Dla kogo wycieczka?

Wymarzona wycieczka jednodniowa, jest idealna zarówno dla dzieci jak i młodzieży. Najmłodsze dzieciaki będą szaleć w małpim gaju i na dmuchańcach, starsze poszaleją w Parku Linowym i na ekstremalnej 18 m Wieży Mocy. Chciałbyś skoczyć ze spadochronem ale jest to za drogie lub nie masz 18 lat ? Już nie musisz się  martwić. Urządzenie PowerFAN imituje pionowy skok końcowy etap lotu, zamiast elastycznej liny bungee skok jest asekurowany urządzeniem PowerFAN. Przez pierwsze parę metrów spadasz bezwładnie, aby po chwili wyhamować i bezpiecznie wylądować na ziemi. Jeżeli chcesz się poczuć jak agent 007 to koniecznie musisz spróbować.  Obok wieży umieszczono drugą atrakcję gdzie podpinasz się do stalowej liny.  Zapięty(a) do liny, siedząc rozpoczynasz Zjazd Tyrolski nad parkiem 2 razy po 100m, połączone mostkiem linowym zawieszonym na wysokości dochodzącej do 10m. Poczuj wiatr we włosach, szybkość i wolność jak ptak . Dzieci z niepełnosprawnością również skorzystają z wielu atrakcji w Parku który dostarczy im i ich opiekunom niezapomnianych wrażeń.

Starszym na pewno spodoba się  Strzelnica Sportowa gdzie czekają bardziej ekstremalne rozrywki.

Przede wszystkim zabawa !

Ogromnym plusem będzie możliwość zapłaty za tą nie zapomnianą wycieczkę bonem turystycznym 500+, nie będzie to obciążeniem dla rodziców.

W Dream Parku Ochaby spełnią się dziecięce marzenia. Wizyta w Parku będzie świetną zabawą zarówno dla małych jak i „dużych dzieci”.

1 dzień
dzieci, młodzież
 • Lokalizacja

 • Data wyjazdu

 • Miejsce i godzina wyjazdu

  8:00 wyjazd spod szkoły w promieniu do ok 100 km od Ochab

 • W co się ubrać?

  Swobodna, wygodna odzież sportowa, czapka i lekka kurtka, parasol
 • Cena zawiera

  Przejazd Autokarem/Busem
  opieka pilota
  bilety wstępów
 • Cena nie zawiera

  Opłaty Nieobowiązkowe
1

Wyjazd:

Z naszymi milusińskimi spotykamy się w miejscu i o godzinie umówionej z nauczycielem. Zabieramy ze sobą wygodne obuwie i ewentualnie coś przeciwdeszczowego. Pilot przywita grupę  i wyruszymy w podróż.  
 
2

Dream Park: Ekstremalna zabawa i relaks

Przyjazd do Ochab, wstęp do parku, całodzienna zabawa.
Dodatkowe atrakcje  takie jak  zjazd tyrolką czy skok z Wieży Mocy wymaga dodatkowych pisemnych zgód oraz nie są w cenie podstawowego biletu. Bilet obejmuje wejścia do : • Park miniatur, • Park dinozaurów, • Samochody AUTODROM, • Labirynt luster, • Zjeżdżalnia rolkowa, • Park linowy, • Wieża Mocy, • Dom do góry nogami, • Wystawa zwierząt tropikalnych, • Mini ZOO, • Kino 6D, • Kino 2D z bajkami dla najmłodszych, • Strefa klocków, • Aquapadler, • Trampoliny, • Dmuchańce, • Place zabaw.
3

Powrót :

Wyjazd w drogę powrotną około godz. 17:30, czas podróży do Krakowa: ok 2,5 godz., czas przejazdu do Katowic: 1,5 godz.

Przeczytaj Przed Podróżą

WAŻNE DOKUMENTY - Prosimy o zapoznanie się z treścią umów jakie podpisuje nauczyciel w imieniu rodziców. Szczególnie należy zwrócić uwagę na warunki płatności i rezygnacji z wycieczki. Zachęcamy do wykupienia ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji, szczegóły w ważnych dokumentach.
Wycieczka jest dedykowana uczniom w każdym wieku.
Organizator informuje, że cena wycieczki jest skalkulowana na 45 uczniów + 3 opiekunów (1/15 gratis) . Przy ilości większej lub mniejszej cena ustalana jest indywidualnie.
Maksymalna ilość uczestników w naszym największym autokarze jednopokładowym wynosi 66  miejsca dla uczestników(w tym nauczycieli). W przypadku takiej ilości dzieci, koszt wycieczki będzie dużo niższy. W przypadku kalkulacji wycieczki do 30 osób, koszt  będzie dużo wyższy, dlatego zachęcamy do łączenia klas.
Program oraz cena  jest przykładowa i nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy. Cena biletów, paliwa może ulec zmianie. Kalkulacja zakłada że szkoła znajduje się w promieniu do 100 km od Ochab. W zależności od miejsca wyjazdu, terminu oraz liczebności grupy cena będzie inna. Szyjemy wycieczki na miarę potrzeb grupy. Możemy dodać/ująć każdą atrakcję czy wyżywienie i dopasować się do oczekiwań dzieci, nauczycieli i rodziców. Indywidualne propozycje zmian prosimy o wysłanie na maila biuro@rzemyktravel.pl. Przygotujemy bezpłatną kalkulację.
Wycieczki jednodniowe nie są imprezą turystyczną w rozumieniu ustawy o usługach turystycznych. Nie zostają zgłoszone do TFG i TFP ani nie obowiązują Ogólne Warunki Uczestnictwa.
Bilet wstępu do Paku, przejazd autokarem, opieka pilota  

Opłaty nieobowiązkowe:

Wieża Mocy oraz Zjazdy Tyroskie , czerwona trasa parku linowego dodatkowo płatne 20 zł. Cena nie zawiera napoi.

Wszystkie opłaty dodatkowe  mogą zostać doliczone do  pakietu wycieczki dzięki czemu zapłacisz za wszystko bonem turystycznym.

   
You don't have permission to register