logo wycieczki plus 500 Rzemyk Travel

Wycieczki szkolne i obozy – Szkolniaki na Szlaki

Należy do firmy Rzemyk Travel, która od 1992  roku organizuje wycieczki szkolne i obozy dla dzieci oraz wyjazdy grupowe dla dorosłych. Gwarantujemy udany wyjazd z  profesjonalnie ułożonymi programami i doświadczoną kadrę.

Ostatnie wpisy

32 282 89 22
Tarnowskie Góry Rynek 15 a
Grzegórzecka 4u/3a Kraków
kontakt@wakacjeplu500.pl
Image Alt

Informacje jak uzyskać bon

Informacje jak uzyskać bon

Bon turystyczny wspiera polskie rodziny i jednocześnie branżę turystyczną w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. To dokument elektroniczny uprawniający do kwoty 500 zł na każde dziecko, który możesz wykorzystać aż do końca marca  2023 roku.

Dla kogo?

Z bonu turystycznego skorzystasz, jeśli posiadasz co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia. Na każde dziecko przysługuje jeden bon w wysokości 500 zł. Na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje więcej, bo aż 1000 zł.

Jak w  „Rodzina 500 Plus”, bon przysługuje niezależnie od poziomu dochodów. Z bonu turystycznego będzie mogło skorzystać niemal 6,5 miliona polskich dzieci, w tym także dzieci rodziców pracujących za granicą.

Jak aktywować?

Bon turystyczny zostanie dla Ciebie wygenerowany w systemie teleinformatycznym, po zarejestrowaniu się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS).

Unikalny, 16-cyfrowy numer , otrzymasz za pomocą wiadomości tekstowej na wskazany przez Ciebie numer telefonu lub adres poczty elektronicznej. Numer ten okazujesz podczas rezerwacji pobytu lub najpóźniej przy zakwaterowaniu. Zobacz film instruktażowy .

Gdzie wykorzystać?

Bon turystyczny zrealizujesz w całej Polsce, płacąc za  usługi hotelarskie. Możesz go więc wykorzystać, na pobyt w hotelu, pensjonacie, campingu czy gospodarstwie agroturystycznym. Możesz nim także zapłacić za imprezy turystyczne realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego lub organizację pożytku publicznego.

Pamiętaj, że przez imprezę turystyczną należy rozumieć połączenie co najmniej dwóch różnych rodzajów usług turystycznych na potrzeby tej samej podróży lub wakacji. W ten sposób sfinansujesz również pobyt dziecka na „zielonej szkole”, kolonii czy obozie – harcerskim, sportowym, rekreacyjnym, zarówno latem, jak i zimą.

Na wczasy trzeba zapłacić za siebie a dzieci z bonu. Kolonie, obozy – z reguły trzeba dopłacić, 500 zł nie wystarczy.

Wykorzystaj bon na wycieczkę dla dzieci z naszym opiekunem. Wycieczka jak szkolna z tym że my będziemy opiekować się dziećmi a nie nauczyciele. Jednodniowe wycieczki w góry, do Parków Rozrywki, ja Jurę i jeszcze dalej ! Niezapomniana przygoda dla dzieci a dla dorosłych chwila  spokoju i relaksu w weekend. Zobacz nasze wycieczki . Ruszamy już od września!

W naszym biurze możesz wykorzystać bon na co tylko chcesz, przygotujemy dla Ciebie ofertę z dowolną konfiguracją np. dojazd własny do Energylandii, szaleństwo w Parku, ubezpieczenie NNW, nocleg z wyżywieniem w wybranym przez Ciebie hotelu. Możesz również wybrać własną podróż np . spływ kajakowy, wyżywienie i ubezpieczenie .

Jesteśmy wpisani na listę organizatorów turystycznych z nami bez obaw zrealizujesz bon turystyczny na co tylko zapragniesz.

Do kiedy jest ważny?

Bon jest ważny  do końca marca 2023 roku.

You don't have permission to register